У Хмельницьке СІЗО намагались нелегально передати 23 гривні

14 серпня 2020 року співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» під час догляду посилки, що надійшла від громадянки П. з м. Славута на ім’я ув’язненого П. було виявлено та вилучено грошові кошти на загальну суму 23 гривні , 1 купюрою номіналом 20 гривень та трьома купюрами номіналом 1 гривня, повідомляє ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор».

За даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Це ж треба було ще статтю з цього приводу написати? До суду направили? Цирк придурків.

 2. Ви що там подуріли?
  Нема вже про що писати?

 3. Дібіли

 4. 1 купюра номіналом 20 гривень замах на підкуп слідчого та трьома купюрами номіналом 1 гривня на підкуп наглядачів

 5. НГП не опускайтесь так низько, а краще видаліть цю статтю.

 6. Смішно, що одним передають копюри номіналом в 1000гр. і цілий пакет , а тут 23гр. дауни і хабарники, хто знає за що та людина сидить? і скільки там безневинних. Бездарі і огидні створіння хто за 23гр піариться.

 7. Тутуо поговарют, шо мусарылы, то е пидарасы! Ты ба, яка ганьба!?

 8. З розуму посходили! Мабуть героям додадуть ще по лиці та медалю ! Не заси…райте сторінки інтернету дебільними екскрементами , герої іщейки. Ганьба єфрейторам! До речі, осудіть ту, що передала кошти, до довічного ув’язнення та отримаєте додатково шану та подяку з грамотою! Вірю , що так і вдієте!

 9. СХАМЕНІТЬСЯ, ДУРНІ

 10. А красилівчанин передав взятку прокуророві 23 тисячі доларів…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.