Палац спорту за майже 300 млн грн: Симчишин розповів про маленьку перемогу і показав зміни фасаду

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив, що сьогодні державна конкурсна комісія одностайно підтримала проєкт будівництва Палацу спорту в обласному центрі.

“Вже третій раз ми здобуваємо впевнену перемогу! Тепер чекаємо на фінансування. Наразі роботи тривають за кошти міського бюджету. До слова, трохи доопрацювали фасади. Тепер виглядатиме так!” – написав мер у “Фейсбуці” і розмістив нові світлини дизайну.

Як писав НГП, у середині липня депутати Хмельницької міської ради довиділили 3,2 млн грн на будівництво Палацу спорту. Кошти необхідні, щоб забезпечити цього року своє співфінансування (18,2 млн грн) і взяти участь у конкурсі на фінансування з державного бюджету.

Загальна кошторисна вартість будівництва Палацу спорту на вул. Прибузькій,5/1а у Хмельницькому становить 282 млн 861,5 тис гривень.

На 1 січня 2020 року було використано 102 млн 042,7 тис. грн, залишкова вартість будівництва – 180 млн 818,8 тис. гривень. Уточненим  бюджетом на 2020 рік передбачено кошти з міського бюджету на продовження будівництва на суму 15 млн гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Наразі дєрібан бюджетних не особистих мером продовжується і це “маленька перемога”.

  • Семка за що ти виділив 20 мільонів, які не були в умовах тендеру? Як ти, собака, смієш хизуватися?

 2. Мер молодець,по темпам розвитку Хмельницький входить в трійку міст,що настрімкіше і динамічно розвивається,і Палац спорту,тому явний приклад.

 3. Це просто піздець. У воюючій бідній країні на кормленіє ублюдкам дали 300 млн. Дороги не роблені, пенсіонери голодні, в селах роботи нема. А тут блядь викрутаси спортивні і бали.

 4. Видно що ти Вася-справжній, реальний задрот,яких чмирят в школі,потім в інституті,на роботі,чмо яке ображене на весь світ.Дурню,молодь потрібно підтримувати з юних років і один з напрямків здорового і процвітаючого майбутнього для молоді є спорт,який міський голова пропагує.А ви чмошники,тільки те й знаєте,що какашки в коментарях відкладати.

 5. Краще Палац спорту, ніж 20 генделиків і 30 наливайок

 6. Даааа Василько,бачу що природа інтелектом тебе не нагородила,шкода твоїх батьків,що з таким ушльопком мучаються.

  • З тобою не мучаться. Тебе на пьяну голову зробили на сіні. Вигнали с села що би в місті туніяднічав, лизав мразі жопу, та с цього жив.

 7. Симчишин підзаробив грошенят на особисті вибори

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.