У липні подорожчала оренда житла і зросли ціни на ювелірні вироби – облстат

На споживчому ринку Хмельницької області в липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,7%.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, найбільше подешевшали яйця та овочі – на 14,3% та 14,2%, відповідно.

У межах 2,6-0,2% зменшились ціни на соуси, приправи, цукор, пшоно, молоко, крупи манні, кондитерські вироби з борошна та цукру, крупи ячні, масло, свинину, пшеничне борошно, сало.

Водночас подорожчали пластівці вівсяні, фрукти, м’ясо птиці, сметана, соняшникова олія, рис, макаронні вироби, кисломолочна продукція, безалкогольні напої, риба та продукти з риби, крупи гречані, яловичина – на 3,6-0,2%.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 0,6%, зокрема, на тютюнові вироби – на 0,9%, алкогольні напої – на 0,4%.

Одяг та взуття подешевшали на 1,7%, у т.ч. одяг – на 2%, взуття – на 1,4%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 1,7%, що зумовлено підвищенням тарифів на природний газ на 6,6% та плати за оренду житла на 2,5%.

Разом з тим відбулось зниження тарифів на гарячу воду та цін на матеріали для утримання та ремонту житла, відповідно на 0,8% та 0,6%.

У сфері охорони здоров’я ціни збільшились на 1,3% через подорожчання послуг санаторно-курортних установ (на 5,2%) та амбулаторних послуг (на 2,5%). Фармацевтична продукція додала в ціні 1%.

На зростання цін на транспорт на 1,1% вплинуло подорожчання палива та мастил на 3,8% та шин для легкових автомобілів на 1,9%.

Крім того підвищились ціни на транспортні засоби та послуги на 0,5% та 0,2% відповідно.

У сфері зв’язку збільшення цін на 0,3% спричинено подорожчанням послуг мобільного зв’язку (на 0,8%).

Серед інших товарів та послуг на 5,3-0,4% зросли ціни на фінансові послуги, ювелірні вироби з золота, у сфері відпочинку та культури, послуги ресторанів та готелів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.