У Хмельницькому обласна й міська ТВК провели перші засідання

Перші засідання Хмельницької міської та Хмельницької обласної територіальних виборчих комісій відбулися без порушень: засідання були повноважними, члени комісій прийняли присягу. Про це повідомляють представники ОПОРИ.

На Хмельниччині 12 серпня представники ОПОРИ побували на засіданнях Хмельницької міської та Хмельницької обласної територіальних виборчих комісій.

Хмельницька обласна ТВК зібралася на перше засідання у складі 12 осіб з 18. Члени комісії прийняли присягу. На порядку денному, зокрема, – обговорення кандидатур на посаду бухгалтера ТВК. Попри жваве обговорення, рішення про призначення не прийняли. Загалом засідання тривало близько 1,5 години.

За словами голови обласної ТВК Олександра Кравцова, значна частина тих членів комісії, які не взяли участі у її першому засіданні, були відсутні в місті, оскільки не очікували, що засідання відбудеться в такі короткі строки. Як повідомив очільник комісії, усіх обдзвонювали, декого навіть двічі.

У першому засіданні Хмельницької міської ТВК взяли участь 14 з 18 членів комісії. Позаяк більше половини членів комісії були присутні, засідання було повноважним.

«Всі присутні прийняли присягу, це 14 членів комісії, окрім 4 відсутніх, які були повідомлені і завчасно, і у спосіб, визначений законом», – підсумував голова міської ТВК Віталій Швед.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.