Хмельницький знову відзначився масовими порушеннями карантинних обмежень

Вчорашній масовий захід у хмельницькому знову відзначився масовими порушеннями карантинних обмежень. Організатори не змогли забезпечити дотримання маскового режиму та дистанції, пишуть у спільноті Хмельницький LIVE.

Тим часом, в інфекційній лікарні лікують 113 хворих на коронавірус (38 з них – хмельничани).

Що по дистанції?Вчорашній масовий захід знову відзначився масовими порушеннями карантинних обмежень. Організатори не змогли забезпечити дотримання маскового режиму та дистанції.Тим часом, в інфекційній лікарні лікують 113 хворих на коронавірус (38 з них – хмельничани).

Posted by Хмельницький LIVE on Thursday, August 13, 2020

Нагадаємо, вчора у хмельницькому відбувся молодіжний фестиваль «My Fest», під час якого організатори влаштувати пінну вечірку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Картава собака заради оголошення зі сцени про свою підтримку данному заходу, готова перезаразити тисячі людей.

 2. Пінна вечірка, це як ???

 3. Сему головне знову в мери, а як там здоров’я людей то це як там собі буде бо не головне.

 4. Сучара молодежь изводит своими алковечеринками.

 5. Ну бо Сем збирав вдячний електорат, яким тільки хліба й видовищ))) що йому до хворих і до карантину, вибори ж на носі!

 6. Що ви мелете?Ви були на святі? Свято проводилось з дотриманням всіх карантиних вимог,хмельничани всі свідомі люди і виконували всі приписи.Звісно без провокаторів ніяк,і я не здивуюсь що ними і були:аноніми,абрами,олі і інша наволоч.А загалом свято було чудове,і молодь була задоволена.Вчерговий раз дякуємо Команді Симчишина,що в такий скрутний час,вони знаходять змогу розважити хмельничан і внести море позитиву і радості в сірі будні.

 7. Дибіл Стьопка тут як тут, до цього барана не доходить що його бос картавий вже думає про вибори, а карантин так собі, що там народ так собі.

 8. Люди не будьте сліпими баранами вас ріжуть ави мовчете,вам закрили рота та посадили в дома,скажіть будь ласка хіба це не дибілізм,в маршрутці стоячих не беруть а тільки на сидячі місця,чи хіба коронавірус передається стоячи?А коли сидять труть плечими один об одного то вірус не передасця чи що!!!!!моя думка що віруса не існує, причин на це багато і наводити іх можна безліч.

 9. Вибори на носі, який там короновірус, меру піаритися треба

 10. Сиди вдома, ховайся від вірусу.

 11. Дебилы, насмотревшиеся новостей по зомбоящику, свидетели секты барановируса, наденьте уже все наконец скафандры и так ходите. Животные,не заёбуйте людей, которые не носят намордники.

 12. А вы не думали, что пена для вируса, как проводник для электричества ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.