На Хмельниччині розпочали підготовку закладів охорони здоров’я до наступної хвилі COVID-19

В області проводиться активна робота щодо підготовки чергової хвилі закладів охорони здоров’я, фактично завершена підготовка закладів другої хвилі (Дунаєвецька та Славутська ЦРЛ), розповів під час перший заступник голови адміністрації Роман Примуш.

Наразі вже розпочато роботу по підготовці наступної хвилі закладів охорони здоров’я на випадок необхідності їх запуску (Хмельницький міський перинатальний центр, Городоцька, Ізяславська, Кам’янець-Подільська, Старокостянтинівська та Шепетівська ЦРЛ).

ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” та Хмельницьким міським перинатальним центром здійснюється ПЛР дослідження. Також функціонує ряд приватних лабораторій, які здійснюють відбір матеріалу на території області. Висновки усіх цих лабораторій можуть бути використані для подорожей за кордон або у інших випадках. ІФА тестування в області проводять 18 лабораторій, які розміщені в більшості ЦРЛ. За виключенням Ізяславського, Віньковецького, Дунаєвецького, Білогірського, Городоцького, Полонського, Красилівського та Теофіпольського районів. Мешканці вказаних районів можуть і мають право звернутися до будь-якої іншої лікарні для відбору матеріалів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. а які роботи проводяться…. цього я не почув…. вони щось робити можуть .. чи лише говорити…??

  2. … Добре готуються, – другий місяць зарплату не дають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.