До Хмельницького прибули представники Канадської поліцейської місії

До Хмельницького прибули представники Канадської поліцейської місії, які поспілкувались із поліцейськими офіцерами громади, головами ОТГ та безпосередньо з населенням громад, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Минулого року усі працівники груп реагування патрульної поліції Хмельниччини пройшли навчання від Канадської поліцейської місії. Канадські поліцейські ділились досвідом з українськими колегами, як взаємодіяти з населенням за принципом community policing, ефективно реагувати на сімейні конфлікти тощо.

Наразі представники місії беруть участь і в навчанні поліцейських офіцерів громади. Хмельниччина стала однією з перших областей, де почали працювати ПОГи. А в більшості областей запуск цього проекту ще попереду.

Тож канадські колеги поспілкувалися з поліцейськими офіцерами громади, головами ОТГ, громадянами, щоб зробити висновки, чи задоволені люди роботою своїх поліцейських, чи достатньо у них знань та навичок для виконання поставлених завдань, чи задоволені вони матеріально-технічним забезпеченням тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Нехай з собою Картавого заберуть.

  2. То в честь цього вчора на Бугу горлали і бухали?

  3. Вони хабарі тільки канадськими долярами беруть?

  4. То пизда

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.