Стартували підготовчі роботи на ділянці дороги М-12, яку неподужали китайці. Кладка асфальту запланована на ІІІ декаду вересня

Компанія Onur, яка виконуватиме ремонт ділянки дороги М-12, наразі проводить підготовчі роботи, які необхідно завершити до офіційної дати початку робіт.

Про це представники компанії повідомили під час зустрічі з представниками Летичівської райдержадміністрації.

Як повідомив керівник проєкту Тамер Джомет, враховуючи 18-ти місячний термін виконання ремонту, усі роботи були розподілені на два етапи: підготовчий та безпосередньо, виконання будівельних робіт на ділянці. За словами підрядників, такий підхід дозволить уникнути ризиків, що спричинені погодними умовами, а також значно скоротить строк обмеження руху на ділянці дороги, що ремонтується.

Зараз компанія Onur займається саме підготовчими роботами, які необхідно мають бути виконані перед початком будівництва. Уже доставлено та налаштовуються машини та механізми, які будуть залучені до ремонтних робіт. Підготовлено асфальтовий завод, бетонний завод, здійснюється монтаж дробилки щебеню на різні фракції.

Окремо фахівці компанії проводять геодезичні роботи, зокрема і в межах смт.Летичів, за результатами яких буде розроблено робочий проєкт.

Окрім того бригада розпочинає роботу з монтажу будиночків для проживання робітників та офісних приміщень.

Безпосередньо будівельні роботи на ділянці М-12 турецький підрядник має розпочати у ІІІ декаді вересня.

Нагадаємо, що турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret ve Sanayi A.S. стала переможцем міжнародного тендеру. Відповідно до укладеного контракту, підрядники мають завершити роботи протягом 18 місяців. Загальна вартість робіт – 54 млн 622 тис. доларів. Підрядна організація проведе реконструкцію та капітальний ремонт автодороги М-12, протяжністю близько 41 км (М-12 км 291+240 — км 332+052), відповідно до рекомендацій EuroRAP.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Почему не слышно вариант от китайцев, что им мешало “осилить” строительство дороги ?

  • Гройся, Омелян и бывший Хмельницкий губер – Лозовой.
   Китайцы просили щебень, которого не хватало. Им посоветовали засыпать под асфальт грунт, который они выкопали.
   Есть видео, где Лозовой дает такой ценный совет.

   • Ага, щебня їм не вистачало. Тендер виграли – будь-ласка, працюйте. Поруч 2 карєри – Головчинецький та Русанівський – щебня хоч відбавляй.

 2. Боюся чи не пізно – щоб якість дороги не постраждала – все ж холодно вже буде…Але чудово, що проект не перекрили та доведуть до ума

  • Той проєкт перекривали вже років зо 20. Дай Боже, тим туркам сили та вміння довести розпочате.

 3. Якраз китайці осилили, хай лохи будують

  • Ось це лохи, да: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» — дочірнє підприємство турецького будівельно-підрядного транспортно-торгово-промисловового АТ «Онур Тааххют», що здійснює будівництво і ремонт автошляхів та мостів в Україні. Власниками фірми є Онур та Іхсан Ченінджевізи з Туреччини і Олег Фаріон.
   Турецька компанія «Onur Taahhut» заснована в 1991 році і успішно реалізувала важливі проекти в Хорватії, Україні, Тунісі, Молдові, Омані, Екваторіальної Гвінеї та Туркменістані, і в деяких з цих країн підтримує успішну діяльність.
   Компанія має сертифікати якості і захисту навколишнього середовища TS-EN-ISO 9001 та ISO 14001.
   Компанія «Онур Тааххют» посіла в 2010 року 150 місце, в 2011 році 169 місце, в 2012 році 136 місце, в 2013 році 135 місце, в 2014 році 138 місце, і в 2015 році 158-е місце в світі. http://www.onurgroup.com/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.