На Хмельниччині за пів року введено в експлуатацію 19 сонячних електростанцій та одну мікроГЕС

На Хмельниччині протягом першого півріччя введено в експлуатацію 19 сонячних електростанцій та 1 мікроГЕС загальною потужністю близько 53 мегават. Загалом, в області діє 33 малих ГЕС та 55 сонячних електростанцій загальною потужністю близько 270 мегават.

За даними офіційної інформації ОДА, з відновлювальних джерел енергії за звітний період вироблено 247,2 млн кВт*год електроенергії (у відповідному періоді минулого року – 98,4 млн кВт*год).

До найбільших проєктів, реалізованих на території області, можна віднести завершення будівництва та введення в експлуатацію у травні 2020 року ТОВ “Теофіпольська енергетична компанія” III черги біогазової установки по комплексному виробництву електроенергії з біогазу потужністю 10,5 мегават. Усього на цей час на біогазовій установці працює 47 чоловік.

У Красилівському районі ТОВ “Ікопоть Енерджі” розпочало будівництво електростанції на нетрадиційних джерелах енергії (використання енергії сонця) за межами населених пунктів Кременчуківської сільської ради на площі 35 га та потужністю 15 мегават. Проєкт передбачає створення 50  робочих  місць. Завершити роботи планується у листопаді 2020 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.