Порушники карантину: суд пожалів водія хмельницької маршрутки, який перевозив “стоячих” пасажирів

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним водія маршрутного таксі у порушенні правил карантину (ст. 44-3 КУпАП) і одразу звільнив його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваження.

Про це свідчить постанова від 7 серпня.

За матеріалами справи 24 липня близько 8 год. 30 хв. водій транспортного засобу «Mersedes Benz Sprinter 313», рухаючись по проспекту Миру, 59 у Хмельницькому, порушив вимоги п.п. 7 п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 . Зокрема, здійснював пасажирські перевезення на міському автобусному маршруті 24 «Аліса-Сілістра» в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Винуватість особи, яка притягується до адміністративної відповідальності у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП підтверджується сукупністю зібраних по справі доказів:

  • поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності про те, що дійсно у вказаний час та місці транспортним засобом «Мерседес» на автобусному маршруті «Аліса-Сілістра» перевозив пасажирів понад встановлену кількість для сидіння, оскільки пасажири не хотіли виходити, на зауваження покинути транспортний засіб не реагували, тому з метою дотримуватись графіку перевезення продовжував рух транспортного засобу;
  • протоколом про адміністративне правопорушення;
  • відеозаписами з нагрудних камер спостереження поліцейського, на яких зафіксовано, що в салоні транспортного засобу перебували пасажири понад встановлену кількість місць для сидіння.

Суд врахував, що під час засідання водій маршрутки повністю визнав свою вину, щиро розкаявся, а також не завдав значної шкоди суспільним інтересам, а тому звільнив його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.