У Вінківцях, Славуті та Полонному здійснили дезінфекцію в місцях ймовірного скупчення людей

Задля профілактики вірусним захворюванням 10 серпня надзвичайники здійснили заходи із дезінфекції місць масового скупчення людей в смт Віньківці. Так, було оброблено центральні вулиці райцентру, на центральній площі та поблизу універмагу «Центральний». Для виконання завдань рятувальники перебували у засобах індивідуального захисту.

Також, 11 серпня рятувальники 18 Державної пожежно-рятувальної частини здійснили дезінфекцію на території сільських рад славутського району.

Бійці ДСНС у спеціальних захисних костюмах розпилили спецрозчин на фасади будівель, тротуари, пішохідні зони, автобусні зупинки в селах Кам’янка та Цвітоха.

11 серпня надзвичайники здійснили дезінфекцію об’єктів на території м. Полонне. Перебуваючи в засобах індивідуального захисту та використовуючи спеціальний розчин, рятувальники продезінфікували сквер імені Шевченка та зупинки громадського транспорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. ДСНСники тільки навчились піаритись га будь якій проблемі. Ну обробили і добре. Питання чим обробляли – 50г хлорки побутової на бочку води, а скільки бюджетних коштів використали. А ці кошти могли піти на більш важливі справи…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.