На Хмельниччині суд відпустив під домашній арешт водія, по вині котрого загинули чотири людини

22 вересня 2019 року близько 1 год 40 хв, обвинувачений, керуючи транспортним засобом без посвідчення водія, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, рухався зі швидкістю близько 100 км/год в напрямку від смт Деражня до с. Новосілка. Перед початком зміни напрямку руху, не переконався, що вказаний маневр буде безпечним, не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку та стан транспортного засобу, тому втратив контроль над керуванням автомобілем, допустив його виїзд за межі правої смуги руху, де автомобіль перекинувся та дахом зіткнувся із опорою лінії електропередач – так описані фактичні обставини кримінального правопорушення в обвинувальному акті.

В результаті «п’яної» ДТП загинуло чотири людини, пасажири автомобіля.

Таким чином, слідство дійшло висновку, що обвинувачений своїми діями, що спричинили загибель кількох осіб, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст.286 КК України. Обставин, що пом’якшують покарання, не встановлено. Обставиною, що обтяжує покарання, є вчинення злочину у стані алкогольного сп’яніння.

Перше клопотання прокурорів про тримання під вартою терміном на 60 діб до 03.08.2020 року суд задовольнив, а ось у наступному клопотанні про продовження терміну перебування під вартою суддя Деражнянського районного суду Олег Дворнін відмовив, обравши обвинуваченому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за місцем проживання та реєстрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Знов цей хабарник Дворнін (к). А чому він сам ще не засуджений ? Оце суддя ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.