Суд арештував начальницю обласного Пенсійного фонду, підозрювану у заволодінні преміями підлеглих

Хмельницький міськрайонний суд застосував до начальника Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області, підозрюваної за ч.3 ст.191 ККУ (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”), запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 3 жовтня.

Таке рішення слідчий суддя виніс 9 серпня.

Водночас підозрюваній чиновниці призначено можливість внести грошову заставу у розмірі 168 тис. 160 грн.

Кримінальне провадження щодо посадовців обласного Пенсійного фонду правоохоронці відкрили у середині квітня цього року. За версією слідства, керівниця установи у попередній змові з головним бухгалтером ГУ Пенсійного фонду розробили злочинний план з систематичного привласнення бюджетних коштів, виділених для преміювання своїх підлеглих шляхом преміювання лише тих працівників, які погодяться на повернення на користь вказаних посадовців частини отриманих премій.

Головний бухгалтер контролювала нарахування премій, і через керівників районних підрозділів сигналізувала, яку частину доведеться повернути. Для перевезення готівки використовували водія обласного Пенсійного фонду, який у районах забирав конверти з грошима, відрахованих з премій підлеглих і віз до Хмельницького.

За відомостями правоохоронців, протягом 29-30 червня 2020 року бухгалтер отримала з районів 107,1 тис. грн, які передала начальниці обласного ПФ. Фактично це була частина сум премій, нарахованих за червень.

Протягом 3-7 серпня спільниця керівника установи одержала з районів 104,6 тис. грн у вигляді частини премій за липень. У подальшому 7 серпня вона відрахувала собі 30,6 тис. грн “преміальних”, а решту (74 тис. грн) передала своїй начальниці. Того ж дня їх викрили та затримали правоохоронці.

Під час обшуку робочого кабінету начальниці обласного Пенсійного фонду, який тривав майже шість годин, вилучено 74 тис. грн і 29 тис. євро.

У суді захисник керівника установи подав скаргу на її незаконне затримання. Однак суд не побачив незаконності у діях правоохоронців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 52

 1. Премії відповідно до ЗУ про дерслужбу не перевищують 30% посадкового окладу. Приблизно 800-1200 грн. на руки

 2. Цікаво би перевірити законність призначення пенсій заярнючці та всій її родині і родині її свахи цимбалючки, вони усі інваліди, і діти в тому числі. При цьому отримують не півтори тисячі гривень, а більше 10 тисяч кожен/кожна. От вам і справедливість, нероби і злочинці отримують великі зарплати і пенсії за рахунок платників податків, а справжні особи з інвалідністю, в тому числі і маленькі діти отримують копійки як насмішку над ними і над їхнім горем.
  Маючи купу лівих доходів можна і дозволити собі купувати новенькі авто за кордоном, при цьому не платячи ніяких митних платежів, бо ці авто оформлені ніби як гуманітарна допомога псевдо пенсіонерам. Не соромно вам, заярнюки-цимбалюки? Тут і подружку заярнючки лукомську за шкірку треба брати, скільки незаконно оформлено липових гуманітарних автомобілів. Та й лукомська така ж, як і подружка, такі ж схеми крутить, інша їхня подружка, одинчиха, що керувала фінансовою інспекцією, дякувати Богу вже давно не при владі, але на волі, і ні за що не відповіла – ні за такі ж схеми з заробітною платою підлеглих працівників інспекції, ні за отримані хабарі за правильно проведені і висвітлені ревізії і зустрічні звірки та за призначення працівників і за не звільнення їх із займаних посад, ні за незаконно отриману і приватизовану державну квартиру, яку потім перепродала. Суд змусив її заплатити кошти, виплачені незаконно звільненим працівникам, але вона потім сама виграла в суді справу про своє нібито незаконне звільнення на підставі липових папірців про начебто перебування в лікувальному закладі, так що в мінусі нажаль не лишилась. Це все що треба знати про прокурорів і таких суддів, як заярнюк. Не бояться вони ні людського, ні Божого гніву, ні за себе, ні за своїх дітей. Корумповані правоохоронці, судді і чиновники усіх рівнів до останньої краплі крові захищатимуть цей так їм вигідний безлад, що панує вже давно в Україні, більшість населення їх підтримує, бо тоже хочуть порушувати закони і не нести ніякої відповідальності, так і виходить замкнене коло.

  • Тебе, дурню, після цего поноса слів, від своєї тупості, ненавісті, заздрощі та озлобленості розірвало в дребізги

 3. Сваха заярнюк – цимбалюк гана як раз в державній аудиторській службі області (колишня фінінспекція, а ще раніше – кру) і працює зараз замначальника відділу хоча фактично нічого не робить, отримує лише зарплату з пенсією. Як її призначили на посаду – загадка.

 4. От веселуха! Подружки спасати будуть?

 5. Начитався, аж смішно! Люди, ауу ви в якому світі живете зніміть окуляри і подивіться реально на ситуацію. Мілліардами крадуть і нічо, а тут мєлочі, а роздули ппц. Зібрались святоші, типу та я б ніколи, та я б ні за що, брєєєєд. Ніхто незнає як кого життя крутане і що на вас чекає завтра

  • що ви пишете, яке життя крутане, ???)) все свідомо робилося, роки роки!!!!

  • тут йдеться про мільйон гривень за 1 місяць) . Порахуйте скільки бідолашні заробили за багато років.

 6. То ви заробляйте, хто не дає. Хочешь жить- умей вертеться. Пристали, жовчою давитесь бо не заробили, беріть м‘яч і пизд…

 7. Так цікаво спостерігати за коментарями. Ніхто на Заярнюк жовчею не дихає,просто цікаво,як люди десятиліттями мовчали,боячись втратити роботу?Чи всі безхребетні?Значить всіх все влаштовувало,начальниця великі суми,працівникіі маленькі. І завжди така собі напудрена ,весела Ольга Сергіївна . Імперію вона створила і Лукомська! Але терпець увірвався!Тепер Лукомська,Ільінська,Продан Ткачук скинуться грішми пані начальниці! Бєєє!

 8. Таке беззаконня твориться більше 20 років, і не лише в Головному, а й по районах . А ще б в Ізяславі перевірили на чесність і добросовісність, на компетентність і людяність начальника!!!! «Дуже багато коштів витрачено на її призначення». А скільки працівників звільнилось після її призначення! «Треба ж якось відшкодовувати свої витрачені» . А «швидка» навіть забирала з робочого місця працівників, доведених до сердечних приступів, обзивала нецензурними словами своїх підлеглих, навіть вдвічі старших, можна сказати батьків- сорому немає в неї !!! Угодні були ті, хто свині привозив, грошима ділився і «фартушки одягав» !!! Ой і рильце в пушку в Ізяславськоі!!! Як вона тривожитися! Ще б на знання перевірили, чи відповідає вона зайнятій посаді!!!!

 9. цей “злочинний план” працював на усіх рівнях (включно з районами поки у них не розформували бухгалтерії, тому зараз тільки обласні) десятки років і 100% працював по усій країні.

 10. Подібні схеми діють в усіх державних установах, лікарнях, поліклініках, управліннях, комунальних підприємствах. Відкати, постійні хабарі (до прикладу Коник з казначейства). Але, коли людина при посаді, то всі тихенько мовчать.. А коли звільняють або зловлять, то починається обсирання по повній ?

 11. Так їм і треба, на кожній нараді розказували які вони піздаті, що підлеглим дають на хліб з маслом, а собі гребли лопатами, коли вже понаїдаються. Коли вже закінчаться постійні приниження, образи!!!!! Коли змінять все керівництво яке вже з жиру біситься????? Начальників управлінь тепер відділів теж щоб перешерстили, вони теж до цього безпосередньо причетні бо самі в цих схемах участь приймали. Премії і надбавки давались лише обраним і щомісячно!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.