На Хмельниччині завершується перша черга будівництва найпотужнішого заводу з переробки масляних культур у Європі

Новий завод, котрий будують у Старокостянтинові, стане найсучаснішим у своєму сегменті. Високотехнологічне обладнання та європейські стандарти управління якістю, охорони праці й екології забезпечать відповідність виробництва найвищим світовим стандартам.

«Напевне вже всі знають, що у нашому місті будується великий олійно-екстракційний завод «Кернел». Але оскільки він розташований на самій окраїні, мало хто повною мірою розуміє масштаби цього підприємства. Пропоную побачити все на власні очі» – інформує у Фейсбук міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

Найпотужніший завод Європи — у Старокостянтинові!Дорогі старокостянтинівці, напевне вже всі знають, що у нашому місті будується великий олійно-екстракційний завод «Кернел». Але оскільки він розташований на самій окраїні, мало хто повною мірою розуміє масштаби цього підприємства. Пропоную побачити все на власні очі. Це високотехнологічний та дійсно найпотужніший завод з переробки масляних культур у Європі. За рік він перероблятиме 1 мільйон тон насіння соняшнику. Щодоби підприємство зможе приймати 5 000 тон насіння автотранспортом та 2 000 тон залізничним сполученням. А добова потужність переробки становитиме: соняшник – 3 000 тон, соя — 1300 тон та рапс — 1300 тон. Добігає завершення перша черга будівництва, що включає адміністративну будівлю та елеваторний комплекс. Друга черга буде здана до кінця 2021 року. Агрохолдинг «Кернел» інвестує у весь проект 130 мільйонів доларів. Також тут працюватиме унікальна альтернативна теплоелектростанція потужністю 23 МВт, що вироблятиме струм із відходів виробництва — лузги соняшникового насіння. І все це стало можливим завдяки сприятливому економічному клімату нашого міста, над створенням якого сумлінно працює вся команда міської ради. Переконаний, що цей проект буде ефективним прикладом іншим інвесторам, які в майбутньому вирішать пов’язати свій бізнес із нашою ОТГ.

Posted by Микола Мельничук on Wednesday, August 5, 2020

«Це високотехнологічний та дійсно найпотужніший завод з переробки масляних культур у Європі. За рік він перероблятиме 1 мільйон тон насіння соняшнику. Щодоби підприємство зможе приймати 5 000 тон насіння автотранспортом та 2 000 тон залізничним сполученням. А добова потужність переробки становитиме: соняшник – 3 000 тон, соя — 1300 тон та рапс — 1300 тон.

Добігає завершення перша черга будівництва, що включає адміністративну будівлю та елеваторний комплекс. Друга черга буде здана до кінця 2021 року. Агрохолдинг «Кернел» інвестує у весь проект 130 мільйонів доларів. Також тут працюватиме унікальна альтернативна теплоелектростанція потужністю 23 МВт, що вироблятиме струм із відходів виробництва — лузги соняшникового насіння» – йдеться у дописі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А те що елеватор мав здатися в експлуатацію ще минулого року, то за це замовчують?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.