Суд не став карати підприємця-учасника АТО з Хмельницького за порушення карантину

Хмельницький міськрайонний суд обмежився усним зауваженням місцевому підприємцю і власнику кав’ярні, якого визнано винним у порушенні карантину (ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Про це свідчить постанова від 3 серпня.

Як сказано в протоколі про адмінправопорушення, 7 липня о 17 годині 50 хвилин на вул. Зарічанській, 36 у Хмельницькому в кав`ярні «Брікс» працівники видавали замовлення та проводили розрахунок без засобів індивідуального захисту маски чи распіратора, а також без одноразових рукавичок. Це спричинило порушення вимоги п.7 Постанови Головного державного санітарного лікаря України №17 від 9 травня 2020 року.

В судовому засіданні власник кав`ярні визнав вину у вчиненні адміністративного правопорушення, зауважив, що неодноразово наголошував працівникам на необхідності наявності масок. Просив звільнити його від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням, враховуючи, що він вперше притягується до адміністративної відповідальності, є учасником бойових дій, відсутність негативних наслідків, малозначність вчиненого правопорушення.

Із досліджених в судовому засіданні доказів вбачається, що підприємець не забезпечив належний контроль за використанням засобів індивідуального захисту працівниками свого закладу.

Суд взяв до уваги, що підприємець щиро розкаявся у вчиненому, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, є учасником бойових дій, тяжких наслідків внаслідок вчиненого правопорушення не настало, відсутність шкоди заподіяної інтересам окремих громадян, а тому підлягає звільненню від адміністративної відповідальності на підставі ст.22 КУпАП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.