У Хмельницькому вперше відбулася «Битва стартапів»: переможці розділили 200 тисяч гривень

У Хмельницькому вперше відбулася «Битва стартапів». Десять учасників було відібрано за результатами роботи конкурсної комісії і на конкурсі кожен з них презентував власну бізнес-ідею: від ІТ-технологій, лабораторій, торгівлі, виробництва унікальних рюкзаків до корисного фастфуду і школи математики, повідомив у Фейсбук Олександр Симчишин.

Призовий фонд «Битви стартапів» становив 200 тисяч гривень, які були розподілені між трьома переможцями.

«Битва стартапів є фінішем цьогорічної «Школи молодого підприємця. Проєкт, який ми запустили у 2016 році і який показав хороші результати. Загалом вже 206 молодих підприємців навчалися, отримували новий досвід, знання, спілкувалися з провідними бізнесменами міста і країни. Проект будемо продовжувати і надалі. Навчатися треба завжди!

Сьогодні ж вітаю переможців:

– Віта Бабко з проєктом виробництва та реалізації рюкзаків нового покоління. На розвиток бізнес-ідеї отримала 100 тис. грн.

– Марія Квасниця із своєю ідеєю виробництва та продажу швидкого та здорового харчування супів в булочках отримала 60 тис. грн.

– 40 тис. грн. для реалізації проекту допомоги підбору та продажу автомобілів («Bibip») отримав Андрій Дикий.

Окрім грошових призів, кращі бізнес – ідеї матимуть змогу взяти участь у конференції Kyiv Tech Hub 2020 восени» – йдеться у дописі міського голови.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. не дуже корисні. а чому половина без намордників?

  2. Картавий ти зі своєю шоблою з одного маленького тендеру маєш відкату на таку суму.

  3. Даремно викинуті гроші платників податків!
    Коли ми зможемо побачити реалізовані проекти?
    Цікавить також,як почувають себе підприємства,яким з міського бюджету сплочуються відсотки по кредитам на рівні облікової ставки НБУ,що було придбано тими підприємствами?

  4. Чому видалили мій коментар?

  5. 40 тис. дали на Bibip. Звичайний сайт з пошуку і підбору авто. Та таких сайтів у нас є багато. Як можна на звичайний сайт видавати державні кошти?

  6. Всі фоткаються нормально, а одна як бл#дь

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.