На Хмельниччині рятувальники ДСНС отримали 5 спецавтомобілів та 21 квартиру

Сьогодні на Хмельниччині щасливими власниками омріяного житла стала 21 родина рятувальників, серед яких молоді офіцери, рядові бійці ДСНС, учасники АТО та вимушені переселенці зі Сходу країни.

За останні 5 років рятувальники Хмельниччини отримали вже 100 квартир, що є показником лідерства в державі серед областей по кількості квартир, які отримали працівники служби. Ювілейний сотий сертифікат на житло пощастило отримати водієві-рятувальнику з 20-річним стажем, учаснику АТО Павлу Ковтуну, повідомляє Хмельницька ОДА.

Новозбудований житловий будинок у місті Хмельницький по вул. Гарнізонній, знаходиться на території колишньої військової частини, котра за сприянням обласної та місцевої влади поступово перетворилась на “рятувальне містечко”.

Серед спецтехніки, яку сьогодні отримали рятувальники, спеціалізований автомобіль Mercedes Vito, рятувальне спорядження на автомобільному причепі (потужна електростанція, плаваюча мотопомпа, бензоріз, каркасний намет для розміщення особового складу, теплова пушка для обігріву під час надзвичайних ситуацій, мобільна аварійна освітлювальна установка «Світлова вежа», мотооприскувач для гасіння сухої рослинності, надсучасні водолазні, хімічно-захисні та біологічні костюми, а також засоби індивідуального захисту і дезінфекції), спеціалізований аварійно-рятувальний автомобіль на шасі Citroen Jumper, надсучасний пожежний автомобіль першої допомоги на шасі Ford Ranger та надсучасні укомплектовані усім необхідним новітнім обладнанням та спорядженням спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі на базі Volkswagen Crafter, які будуть допомагати ліквідовувати надзвичайні ситуації різного характеру та захищати населення нашого краю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.