Робота Хмельницької ОДА переведена у закритий режим після виявлення COVID-19

Робота Хмельницької облдержадміністрації переведена у закритий режим після виявлення випадків захворювання COVID-19 серед працівників апарату (захворіло двоє співробітників ОДА – НГП).

Про це сьогодні повідомив перший заступник голови ОДА Роман Примуш на брифінгу.

За його словами, вранці 5 серпня тестування пройшли працівники облдержадміністрації, більшість з них поміщено на самоізоляцію. Усі результати дослідження будуть відомі вже 6 серпня. Також проводиться дезінфекція приміщення.

“Наразі триває епідрозслідування з визначення кола контактних осіб. Керівництво ОДА не входить до нього, але з метою запобігання поширенню хвороби, були відібрані біоматеріали у всього складу апарату”, – зазначив Примуш.

Високопосадовець додав, що на 5 серпня у базовому медзакладі Хмельницькій міській інфекційній лікарні лікується стаціонарно 95 хворих на COVID-19. Якщо ж ця цифра збільшиться до 110-120 пацієнтів, тоді влада запускатиме медичні заклади другої хвилі. Це – Дунаєвецька центральна районна лікарня і Славутська центральна районна лікарня.

Загалом, на 11.30 5 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 1255 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 81 – діти, 169 – медпрацівники.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Відпустка?

  2. А коли ОДА,працювала у відкритому режимі?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.