Перший енергоблок Хмельницької АЕС відключено від енергомережі

Сьогодні, 5 серпня о 6 год. 45 хв. перший енергоблок Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення планового поточного ремонту тепломеханічного обладнання. Реакторна установка знаходиться в стані «гаряче зупинення», повідомляє Інформаційний центр ВП ХАЕС.

Ремонтні роботи планується здійснити до 9 серпня цього року.

За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт/год електроенергії, а з початку місяця – 97,28 млн. кВт/год електроенергії.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС, станом на 8 год. 20 хв., працює на потужності 873 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,92 млн. кВт/год електроенергії, а з початку місяця – 85,03 млн. кВт/год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Нажаль українці життєво необхідні висновки з т.н. «Чорнобильської трагедії» не зробили (вже котрий раз пишу, звертають увагу тільки дебіли “тіпа” Васі). Адже: В Україні з 15-ти працюючих на даний час реакторів АЕС (а Україна через те, що значна частина потужностей з виробництва електроненергії та видобування палива для уього розташована на «сході» України, зараз майже на 60 забезпечується електроенергією від АЕС) у 13 таких реакторів закінчився визначений науковцями, конструкторами, проектувальниками та виробниками «гарантований термін безпечної експлуатації» (30 років). За правилами МАГАТЕ без здійснення відповідних заходів їх просто забороняється експлуатувати. На даний час Україна є єдиною у світі країною на території якої експлуатуються атомні реактори АЕС з простроченим «гарантованим терміном безпечної експлуатації». Через те, що відповідні російські структури (науково-дослідні, конструкторські, проектувальні, виробничі …) є авторами (авторське право) і виробниками обланання усіх «наших» реакторів, продовження терміну дії вказаного «гарантованого терміну» їх «безпечної експлуатації» (а це можливо) без співробітництва з ними стало неможливим. «Захід» теж цим займатися не буде (не зможе зокрема з вказаних у попередньому реченні причин). Але основною причиною є те, що «Захід» з метою своєї вигоди буде «проштовхувати» обладнання власного виробництва, тобто Україні буде необхідно вкладати величезні кошти, яких в Україні просто немає, у будівництво нових АЕС. Але (повторююсь) українці життєво необхідні висновки з «Чорнобильської трагедії» так і не зробили і Їх чомусь зовсім не цікавить своя безпека (а можливі катастрофи і «всесвітнього» / «загально-цивілізаційного» масшабу). Чи може ми будемо жити «при свічках» (адже Україна зараз не виробляє навіть ні гасу, ні гасових ламп) та відмовимся від ТБ і Інету?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.