Лікеро-горілчаний завод, магазин та оздоровчий центр. Що продає Фонд держмайна на Хмельниччині

Регіональне відділення Фонду державного майна України у Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему «Державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» пропонуються до продажу ряд об’єктів незавершеного будівництва.

Серед них:

  • лікеро-горілчаний завод на вул. Руслана Коношенка, 74а у Кам’янці-Подільському; перебуває на балансі ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт»;
  • магазин та оздоровчий центр (літ. А-1) на вул. Унявко, 1, с. Довжок, Кам’янець-Подільський район; знаходиться на балансі «Укрспирту»;
  • комплекс будівель (адміністративна будівля, котельня, гараж) на вул. Лісова, 46, с. Лісові Гринівці, Хмельницький район; на балансі ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство».

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел. 72-09-40).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Що б виробництво лікеро-горілчаних виробів для держави навіть зараз було збитковим, не вірю. Хтось знову хоче “нагріти руки”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.