Путін програв суд Хмельницькій міській раді. Попереду апеляція

Колишньому заступнику начальника управління житлово-комунального господарства з питань житлового господарства Хмельницької міськради Володимиру Путіну не вдалося оскаржити в суді розпорядження міського голови Олександра Симчишина від 11 лютого 2020 року про накладення дисциплінарного стягнення у вигляді догани.

Про це свідчить рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 16 липня.

Позивач пояснив, що першу догану отримав за неналежне виконання посадових обов`язків, зокрема, невиконання наказу начальника управління житлово-комунального господарства Василя Новачка від 23 січня 2019 року “Про створення постійно діючої комісії по списанню та оприбуткуванню необоротних активів, виробничих запасів та інших матеріальних цінностей”.

Цей наказ, на думку Путіна, складений з порушенням вимог Порядку списання об`єктів державної власності, затвердженого Постановою КМУ №1314 від 8 листопада 2007 року, відповідно до якого до складу комісії, крім заступника керівника, повинні входити головний бухгалтер або його заступник, працівники інженерних, технічних, технологічних, будівельних, обліково-економічних та інших служб суб`єкта господарювання, а також залучені за вимогою суб`єкта управління його представники та інші фахівці. З усіх названих спеціалістів, до комісії увійшли тільки два працівника обліково-економічної служби, які працюють головними спеціалістами відділу бухгалтерського обліку.

Суд визнав факт невключення до складу цієї комісії головного бухгалтера управління ЖКГ. Однак під час судового розгляду справи позивач не надав жодного доказу на підтвердження того, що невключення до складу комісії по списанню певних посадових осіб призвело до порушення його законних прав та інтересів.

Крім цього, Путін називав інші причини щодо не виконання минулорічного наказу начальника управління ЖКГ, серед яких усна заборона начальника управління ЖКГ Новачка, яку він начебто надав підлеглим наприкінці грудня 2019 року, що того, аби ті не виконували доручення його заступника Путіна. Обгрунтовуючи існування такої перешкоди позивач послався на вручені начальнику управління ЖКГ два листи.

“Суд вважає, що зазначені листи можуть свідчити лише про існування можливого конфлікту в управлінні ЖКГ між позивачем та начальником управління ЖКГ, між позивачем та членами постійно діючої комісії, однак, не можуть бути доказами поважності причин невиконання позивачем обов`язків голови комісії, покладених на нього наказом начальника управління ЖКГ від 23 січня 2019 року”, – сказано в судовому рішенні.

Таким чином, суд дійшов висновків, що на підтвердження існування реальних перешкод щодо виконання спірного наказу начальника управління ЖКГ та невиконання його з причин, які не залежали від позивача, ним не надано жодних належних та допустимих доказів.

Рішення може бути оскаржене до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

У коментарі НГП Володимир Путін зауважив, що подаватиме апеляцію. За його словами, суд першої інстанції не врахував усіх доказів, а також відмовився викливати для надання пояснень начальника управління ЖКГ Василя Новачка та деяких працівників цього відомства.

Крім цього, експосадовець зазначив, що в Хмельницькому окружному адмінсуді лежать без розгляду ще два його позова, які стосуються оскаржень другої догани і розпорядження міського голови про звільнення позивача із займаної посади.

Додамо, що з червня 2017 року до березня 2020 року Володимир Путін працював заступником начальника управління житлово-комунального господарства з питань житлово-комунального господарства Хмельницької міськради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. “Команда Симчишина” – не можуть періг поділити!

 2. Путін не з тої команди, тому треба було йти з того УЖКГ. А Нестерук молодець прижився.

 3. Нічого дивного.
  ,,Да здравствует самий гуманний суд,,..
  Не дарма мер на розбійницькі вчинки своїх побратимів відповідає : ,,ідіть в суд!”.
  Він знає чого туди посилає і там знають, що з ,,йому не угодними,, робити.

 4. Ось що значить професіоналізм чиновників міської ради,все законо,обгрунтовано.Це не юрист Габінет,який не може згідно чинного законодавства звільнити своїх підлеглих,зокрема Дашковського ,який не маючи юридичної освіти виграв суд в Голови ОДА,останій являється юристом

 5. Симчишин Путіна взяв, потім звільнив. Романтика

 6. з Судом договорняк спрацював.
  симчишин з його шайкою свої постанови приймає і чхати вони хотіли на ПОСТАНОВУ КМУ №1314 від 8.11.2007 року .
  чи то Рішення тринадцятої сесії №4 від 14.12.2011 р.
  про списання основних засобів, де чорним по білому вказоно хто входить в склад комісії,

 7. Чуй, а шо ше шось там лишилося трохи, дайте ше я зодва возьму, буду тож в темi_))

 8. Симчишин до кормушки нового чиновника приставити хоче, знову якогось кума-родича.

 9. Величезна пЯремога в звитяжній боротьбі настоящого бандерівця симчишина. Слава герою українсько-російскої війни симчишину.

 10. Питання першочергове це ТЕНДЕРА, які проводить УЖКГ,
  а потім згідно листа підписаного начхальником новачком передаються роботи з зарахуванням на збільшення ОЗ підпорядкованим підприємствам
  / а навіщо хоча б рішення виконкому/,
  Да. Васьо плаче за тобою Камянецька.

 11. Вашими молитвами,
  але по “тендерам” відмили так що хватить всім по костомасі, і справа буде як бачимо…….

 12. КамандоС Картавого убирает неугодных те которые не согласны с решением фюрера – это печально и Путин Распутин стал одним из жертв режима

 13. Забагато на себе той П…н взяв,не хочеться навіть прізвище його писати. Засранець зміни його,буде більше поваги! Відать у нього рило в пушку,якщо з насидженого місця не хоче уходити. Докажи що ти фахівець !

 14. Ніколи бездарі не були жертвами режиму! Це карма! Судитись він буде,краще б не позорився. Фу!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.