Хмельницька ОДА прогнозує, що кілька міст можуть опинитися поза “зеленою зоною” карантину

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш назвав кілька міст та районів області, які можуть опинитися поза “зеленою зоною” карантину у разі, якщо у них не спаде динаміка зараження на COVID-19.

“Протягом останніх трьох днів Хмельницька область знаходиться у “червоній зоні”. Поки Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не ухвалювала жодних рішень, але, якщо динаміка з розповсюдження коронавірусу надалі спостерігатиметься в деяких містах, то їх очікує ряд обмежувальних заходів. Насамперед це стосується міст Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського, Шепетівки і Красилівського та Летичівського районів, де найбільше хворих”, – сказав посадовець на брифінгу у понеділок.

Він перерахував кілька нових випадків на COVID-19 у згаданих територіях:

  • виявлено 7 хворих серед прихожан релігійної організації з Красилівського району (це учасники групи з 49 осіб, котрі відвідували Одесу);
  • троє хворих на Красилівському агрегатному заводі;
  • медпрацівник Хмельницької міської лікарні.

Як писав НГП, Центральна комісія  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.

Станом на 31 липня, Хмельницька область розмістилася у зеленій зоні карантину (всього їх є 4).

У зеленій зоні передбачається дотримання певних правил: носіння масок в громадських місцях, проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв, заповненість залів у  кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків, перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння.

У жовтій зоні, окрім обмежень, які діють зеленій  зоні, буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

У помаранчевій зоні – заборонена  робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше 1 людини на 20 кв. м.

В червоній зоні заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти, ресторанів та ТРЦ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.