Відновилося будівництво школи на Озерній, яку ще минулого року мали звести

Відновилося будівництво школи на вулиці Залізняка, що у мікрорайоні Озерна.

Фото НГП

Як повідомляє ТРК “Місто”, до цього була п’ятимісячна пауза — в проєкт вносили зміни відповідно до нових державних будівельних норм. Наразі у майбутньому навчальному закладі проводять внутрішні роботи, будують сходи та ліфтові шахти.

Здати школу в експлуатацію планують у 2021 році. При цьому, відповідно до паспорту, об’єкт планувалося здати у II кварталі 2019 року.

Фото НГП

Крім цього, мер Олександр Симчишин назвав причини, які в 2020 року завадять завершити будівництво навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32.

“Цього року точно не здамо школу на Залізняка, 32. Тут дві причини. Перша – відсутність коштів з державного бюджету. Друга – довелося розривати договір з підрядником, корегувати проєктно-кошторисну документацію і повторно проводити експертизу. Тому що, необхідно збудувати ліфти для дітей з інвалідністю, як того вимагають нові державні будівельні норми. Все це об’єктивні речі, які не залежали від влади і підрядника. Наразі повторно провели тендер і визначений переможець. Найближчим часом плануємо відновити будівельні роботи на цьому об’єкті”, – запевнив посадовець.

Як писав НГП, будівництво садочку у комплексі з школою на Залізняка, 32 розпочалося восени 2016 року. Тоді вартість будівництва була оцінена у 97 млн. 105 тис. грн. Переможцем тендер було ТОВ “Будівельний Альянс Груп”.

Об’єкт складатиметься з трьох поверхів, загальна площа приміщень — 16637 метрів квадратних. Планується, що відкриття навчального закладу дозволить запровадити 136 робочих місць. Навчатимуться у новому закладі 480 учнів та 215 дошкільнят.

Що стосується дитячого садочку на вул. Залізняка, 32, то він відкрився 1 вересня 2019 року.

Крім цього, у квітні 2020 року збільшився кошторис будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 у Хмельницькому до 204 млн 203 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Не було належного контролю за будівництвом, тому так довго будується, а Крутилко своє візьме по повній не сумнівайтесь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.