Початкову школу на Озерній не встигнуть здати в експлуатацію до кінця року. Симчишин назвав причини

Мер Олександр Симчишин назвав причини, які завадили цього року завершити будівництво навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 в (ІІ черга будівництва – початкова школа) у мікрорайоні Озерна.

На фото: ліворуч – зданий ДНЗ №9 “Кобзарик”. Праворуч – триває будівництво школи на вул. Залізняка, 32

Про це він сказав у програмі “15 хвилин з міським головою”.

“Цього року точно не здамо школу на Залізняка, 32. Тут дві причини. Перша – відсутність коштів з державного бюджету. Друга – довелося розривати договір з підрядником, корегувати проєктно-кошторисну документацію і повторно проводити експертизу. Тому що, необхідно збудувати ліфти для дітей з інвалідністю, як того вимагають нові державні будівельні норми. Все це об’єктивні речі, які не залежали від влади і підрядника. Наразі повторно провели тендер і визначений переможець. Найближчим часом плануємо відновити будівельні роботи на цьому об’єкті”, – запевнив посадовець.

Крім цього, Симчишин зауважив, що після завершення зведення НВК на Залізняка, 32, будуть розпочаті роботи з будівництва ліцею на 1500 учнів на вул. Січових стрільців, 8-А (мікрорайон Озерна). На останній сесії міськради депутати виділили 200 тис. грн (кошти необхідні для проведення вишукувальних робіт для виготовлення проєктно-кошторисної документації).

“У мікрорайоні Озерна величезний попит на дитячі садочки і школи. Адже єдина 28 школа просто захлинається… Тому її повинна розвантажити початкова школа на Залізняка, 32, яка після здачі забере близько 700 дітей 1-4 класів. Далі протягом 3-4 років буде збудовано ліцей, який дасть можливість забезпечити на Озерній достатню кількість навчальних закладів”, – вважає мер.

Нагадаємо, що будівництво садочку у комплексі з школою на Залізняка, 32 розпочалося восени 2016 року. Його загальна кошторисна становить 204 млн 203,3 тис.грн, освоєно з початку будівництва 90 млн 528,8 тис. грн.

У 2020 році передбачено 12 млн грн, наразі використано лише 770,6 тис. гривень.

Що стосується дитячого садочку на вул. Залізняка, 32, то він відкрився 1 вересня 2019 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Не внятно. Чому не повідомляється назва підрядника, якого вигнали ? Причина ? А чому був слабкий контроль ? Хто винен ? А хто технагляд вів ? Недолік особисто мера.

 2. Саня,на всі твої запитання є відповідь у тексті,читай уважніше.
  Там чітко сказано що держ.бюджет не дає фінансування на цей рік.
  Друга, зміна ДБН,а саме встановлення ліфта в будівлі,відповідно змінюється документація,і відповідно будівельні роботи.Тому і оголошується повторний тендер.

  • Е но ти, язикатий, будуеться садочок- дякуємо найкращому, не добудували- винна держава,? Так виходить? Смішні вони і ти.

 3. Чому вигнали першого підрядника ? Відповідь: не давав відкатів.

 4. Ти дурень,ніхто його не виганяв,змінилась кошторисна документація на обєкт,відповідно і вартість, тому й розірвали договір,що б оголосити новий тендер.
  Саня,перед тим як щось писати мізки вмикай і уважно текст статті читай.

 5. Поганому танцору завжди щось заважає!
  За кошти з державного бюджету і без Симчишина збудуть все що завгодно!
  Хай не скиглить а шукає можливості і кошти, привик що за нього все роблять та думають!

 6. Звідки ви такі ушльопки лізите???
  Вам чітко пояснюють в чому проблема,а ви як барани,Симчишен винен і крапка.
  Він вносить зміни в ДБН?
  Що ж ви за тупні такі,де вас понабирали?

 7. Ця будова як обличчя нікчемного господарювання мера і скільки б степани не лізли з шкури захищаючи його факт є фактом, тому просто ганьба.

 8. Шкода мені вас,напевно важко жити дебілом?

 9. Звичайно мені видніше,а жити анонімом-дебілом,напевно взагалі жесть.

 10. У довбня Симчишина нічого не виходить, треба міняти мера.

 11. Мені як мерському дебілу боту важко на цьому світі.

 12. А зменшити фонд заробітної плати собі – це стосується міського голови і своїм заступникам не пробували і ці кошти спрямувати на закінчення будівництва школи.Тут дві причини. Перша – відсутність коштів з державного бюджету. поснив Симчишин. І чому з держ.бюджету Ви розповідаєте що будуєте самі за кошти міського бюджету. Знову неправду говорити

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.