Укрупнення комунальних вишів: Габінет каже, що нині немає політичної волі

Очільник Хмельниччини Дмитро Габінет повідомив в інтерв’ю НГП, що готовий після місцевих виборів повернутися до питання укрупнення комунальних вищих навчальних закладів.

“Необхідно створити великий комунальний заклад, який конкурував би з Хмельницьким національним університетом, Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка і так далі. Базою для створення укрупненого вишу можна розглядати як і Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, так і  Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію”, – пояснив він.

Фото НГП

Габінет визнав, що на сьогодні немає політичної волі, щоб вирішити це питання.

Також голова ОДА додав, що ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії зайняла конструктивну позицію.

“Щодо керівництва університету управління та права, то там було повне несприйняття”, – зазначив керівник області.

Як писав НГП, 13 лютого при Хмельницькій облдержадміністрації з’явився новий консультативно-дорадчий орган – робоча група з вивчення шляхів оптимізації роботи закладів фахової передвищої та вищої освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад області.

Робоча група нараховує 9 осіб: два нардепи Микола Стефанчук і Володимир Ватрас, ректор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова Олег Омельчук і ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура, два депутати обласної ради Іван Гладуняк та Інна Ящук, заступник голови обласної державної адміністрації Оксана Ситницька, директор департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля, директор департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич, радник патронатної служби голови ОДА Олексій Лисюк.

Керує цим органом голова вченої ради Хмельницького університету управління та права Олександр Буханевич.

Окремо на сесію Хмельницької обласної ради 25 березня виносилося питання про оптимізацію закладів фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад Хмельницької області. Однак у підсумку його зняли з розгляду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.