Справу рейдерів зі Славути передали до суду

Нещодавно у статті «Рейдерське захоплення, або кримінальний сімейний підряд в Славуті», ми розповідали про затримання Павла Оборжицького, який очолював злочинну групу що займалася рейдерством та вимаганням в одного з підприємців м. Славути.

Ми продовжуємо слідкувати за розвитком подій щодо обставин даної справи, та повідомляємо, що досудове розслідування вже завершено. Кримінальну справу за ч. 4 статті 189 Кримінального кодексу України «Вимагання», яка передбачає покарання в вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна, – направлено до суду.

Також, наскільки стало відомо редакції обвинувачений Павло Оборжицький був за крок до виходу із СІЗО, через зловживання його адвокатів в процесі ознайомлення з матеріалами досудового розслідування  та відсутність адекватної реакції на це зі сторони обвинувачення. Через вказані обставини підсудність справи була визначена лише 23 червня, а вже через два дні 25.06.2020 закінчувався його строк перебування під вартою.  Лише завдяки оперативності співробітників Шепетівського суду за день вдалося організувати проведення судового засідання, оскільки, вже наступного дня обвинувачений зміг би просто вийти з під-варти без будь-якого судового рішення з цього приводу. На даний час Оборжицькому продовжено строк перебування під вартою на весь час судового провадження.

Павло Оборжицький

Сьогодні громадськість очікує на об’єктивний та всебічний розгляд цієї резонансної справи, оскільки безкарність завжди призводить до здійснення ще більш тяжких злочинів.

Затримання

Також хотілося б відзначити, що захисник обвинуваченого Марія Призиглей, після виходу нашої попередньої статті, намагалась чинити тиск на редакцію порталу, шляхом направлення запитів публічної інформації з погрозами відповідальності за її ненадання. Ми були змушені пояснити цій поважній юристці, що редакція НГП не є державною установою та відповідно розпорядником публічної інформації, а отже всі її погрози повністю безпідставні. Незважаючи на ці випади, ми будемо і надалі слідкувати за розвитком подій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Совсем охренели, какие же “люди” живут среди нас, я просто в шоке.

  2. Поки в нашій країні є такі “дєятєлі” про інвестклімат і розвиток бізнесу можна забути.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.