Після проведення інвентаризації у Хмельницькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі виявили нестачу активів майже на 360 тисяч гривень

Нещодавно Управління молоді та спорту Хмельницької ОДА ініціювало проведення інвентаризації необоротних активів обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Слід зауважити, що провести перевірку діяльності спортивної школи чиновники облдержадміністрації намагались ще у попередні роки. Однак тодішній директор школи Юрій Краснюк двічі письмово надавав відмову у проведені інспекції.

У результаті проведеної інвентаризації комісія зафіксувала численні порушення та недостачу активів на суму понад 360 тисяч гривень.

«Поспіхом списувались велосипеди, спортивний інвентар, навіть автомобільний прицеп. Робилось це без погодження з управлінням, нашвидкоруч, все практично в один день, напередодні звільнення Юрія Краснюка з посади директора школи» – наголошує начальник Управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Володимир Клімов.

Слід зазначити, що представники спортивної школи відмовилися підписати інвентаризаційний акт.

Чиновники Управління молоді та спорту Хмельницької ОДА у коментарі НГП наголосили, що за результатами інвентаризації майна спортивної школи ініціюватимуть проведення ретельної перевірки діяльності попереднього керівництва обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Позорисько

 2. Школа, яка інснує лише на папері з початку свого існування!

 3. чому не порушено досі кримінальну справу? хто кришує?

 4. Історія називається хто кого?

 5. Що за школа? Де вона знаходиться? Які досягнення у вихованців? Які види спорту в цій школі? Химерну школу управління тримало всі роки,ліквідуйте її,стільки грошей уходить в нікуди! Наведіть врешті-решт порядок!

 6. — Шакал я паршивый: у детей деньги отнял, детский сад ограбил.
  — Какой культурный нашелся, а? А когда ты у себя там на колонке бензин ослиной мочой разбавлял — не был паршивым?
  — То бензин, а то дети…

  https://www.youtube.com/watch?v=c6jtPITR7bQ шакал я паршивый

 7. Дуже багато перебільшень. Те що хтось не звертає увагу на закони це інше.
  Те що списувалось все відповідно законодавства і ні яких погоджень в більшості випадків не потрібно. Постанова кабміна 1314. А ще є наказ міністерства молоді та спорту про термін експлуатації спорт інвентаря, на який теж ні хто роками не звертає уваги. Управління закцікавлене в знищенні школи та більшості спортивних відділень. Шкода що не компетенція управлінців приводить до знищення спорту. Та переходу в інші області сильних спортсменів. Наприклад таких як Комащук Аліна, призер олімпійських ігор.

 8. Зрозуміло хто пише такі коментарі, ті хто допустили такі порушення та намагається зняти з себе відповідальність.
  Роками розкрадалась школа директором, заступником та бухгалтером.
  Наскільки відомо в школу для перевірки двічі направлялись управлінці про те директор лягав в порозі недопускаючи до документів школи приховуючи свої діяня.
  А зараз коли наводять хоть якісь порядок відмовляються від підписання, якщо немає вини і списано законно чому бояться підписувати?
  А Ви говорите про законність списання!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.