Сплеск COVID-19: мер Старокостянтинова лякає закриттям ТРЦ і зупинкою автобусів

Міський голова  Старокостянтинова Микола Мельничук попередив: якщо ситуація із захворюваністю на коронавірус за тиждень не покращиться, доведеться повернутися до жорсткого карантину.

“Загрозливими є факти, що коронавірус проник у окремі підприємства, де спостерігається ріст числа хворих. Зважаючи на це та чіткі інструкції від держави, якщо ситуація за тиждень не покращиться, ми будемо вимушені повернути жорсткий карантин. Такий, як був на початку: без автотранспорту, торгових центрів, кави та магазинів. А найгірше — доведеться знову зупиняти промисловість. Ми ще не оговталися від попереднього жорсткого карантину, тому, скоріше за все, нові вимушені обмеження призведуть до краху нашої економіки”, – написав мер у “Фейсбуці”.

За його словами, у місті зафіксовано перший летальний випадок від COVID-19 — помер чоловік працездатного віку. Загалом, у Старокостянтинівському районі офіційно хворіє 98 осіб, що ставить район на лідерські позиції з негативної динаміки поширення хвороби в області після Хмельницького, Кам’янця-Подільського і Нетішина.

“А причина всього проста: безвідповідальність. Я кожного разу повторюю, що карантин не закінчено і його правил слід дотримуватися. Але люди не слухають, їм байдуже, або просто набридло. Я особисто став свідком ситуації в сервісному центрі, де всі відвідувачі безпечно ходили і мало не обіймалися одне з одним. І так відбувається скрізь! Так от доведеться знову закрити і сервісний центр, й інші державні заклади, оскільки це створює небезпеку зараження. І ніхто не може бути впевнений, що не є новієм корона вірусу чи контактує з такою людиною навіть без жодних ознак хвороби”, – наголосив пан Мельничук.

Як писав НГП, 26 червня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій посилила умови карантину на території міста Старокостянтинова, Білогірського, Дунаєвецького і Красилівського районів через погіршення епідемічної ситуації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Пішов він на хуй

  2. клоун

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.