Привітання до Дня Конституції

Дорогі подоляни!

Щиро вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції! Прийняття Основного закону стало не лише точкою відліку нової епохи в історії нашої країни.  Воно засвідчило законну  ІСТОРИЧНУ спадковість української конституції із «Руською правдою»  Ярослава Мудрого, і «Пактом прав і вольностей війська запорозького» Пилипа Орлика, визнаного , до речі, міжнародною спільнотою першою демократичною конституцією у світі.

Не стану лукавити: у суєті й негараздах останніх років, це свято дещо «поблякло» в українському суспільстві. Причина – у невідповідності деяких статей діючої Конституції з реаліями  нашого сьогодення. Та ця розбіжність – скороминуща. Лишень від нас залежить, як швидко ці розбіжності буде усунуто. Та не забуваймо, що саме Конституція, за образним висловлюванням того ж Пилипа Орлика, перетворює населення на народ, а територію – на державу.  Як на мене, 28 червня  заслуговує на вшанування вже тому, що в цей день 24 роки тому  конституційною більшістю парламенту було прийнято історичне рішення щодо наших найголовніших державних  символів і святинь – синьо-жовтого прапора, герба, гімну та єдиної державної української мови. А ця обставина – дорогого вартує!

Пам’ятаймо, що Конституція – це головний оберіг нашої державності й демократії, гарант  незалежності й соборності України, запорука єдності українського народу. Тож іще раз – із святом вас! Хай злагода, мир та добро панують у ваших серцях, а всі демократичні засади, закріплені в нашій Конституції стануть реаліями нашого сьогодення. Щастя, здоров»я, достатку та благополуччя кожному з вас, а нашій неньці-Україні  – миру та процвітання!

Олег Лукашук,

голова Хмельницької обласної

організації партії ВО «Батьківщина».

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.