Блогерка з Хмельницького має в арсеналі рекламні проєкти на тисячі доларів та майже 1,2 млн підписників в Instagram

Ця дівчина — Лена Мандзюк з Хмельницького. Вона не співачка, не акторка і не телеведуча. Але у неї в арсеналі рекламні проєкти на тисячі доларів та майже 1,2 млн підписників в Instagram, пише ВВС News Україна.

Це на 200 тис. більше підписників, ніж зараз має співак Олег Винник. Майже вдвічі більше за аудиторію зірки “Студії квартал 95” Олени Кравець та, наприклад, у два з половиною рази більше ніж в педіатра Євгена Комаровського.

У минулому спортсменка та легкоатлетка Лена Мандзюк довгий час займалася вебдизайном. Свій блог в Instagram почала вести чотири роки тому.

Вона зізнається, що від початку планувала його як великий проєкт, а не як хоббі. Хотіла створити якісний і саме україномовний блог. Писала здебільшого про себе і свою сім’ю, давала поради щодо здорового способу життя, спорту.

Частково нові підписники з’являлися органічно, частково доводилося вмикати додаткові інструменти розкрутки – співпрацювати з іншими блогерами, підключати рекламу.

«Це було непросто. Аудиторія могла приходити, але потрібно було пропонувати їй щось цікаве і корисне, щоб втримати підписників на своїй сторінці, – каже Мандзюк. – Я проходила курси і семінари. Розвивала свій блог, а він розвивав мене».

За рік після запуску Instagram приніс блогерці перші гроші.

Спершу вона почала заробляти на платних фітнес-уроках в онлайні, а згодом додалася реклама.

Перші рекламні пости Мандзюк розміщувала за тисячу гривень. Але популярність блогу росла, а з нею і розцінки. Зараз за співпрацю з певним брендом блогерка отримує кілька десятків тисяч гривень.

Якщо йдеться про більш масштабний проєкт зі зйомками, то може йтися про кілька тисяч доларів.

Пропозицій так багато, що довелося взяти менеджера, який займається суто рекламною співпрацею. Блогерка погоджується далеко не на все.

«Люди мені дуже довіряють, я цю аудиторію збирала роками, докладала багато зусиль, тому я показую тільки те, що мені самі подобається, чим я користуюсь, зважаю на репутацію бренду», – підкреслює вона.

Блог не лише став основним джерелом доходу, але навіть дозволив стартувати в офлайні. В найближчі тижні сім’я планує відкрити власну кав’ярню, сподіваючись, що згодом зможе створити цілу мережу закладів по всій країні.

Крім того, в планах – великі спортивні проєкти в офлайні.

«Блог – це не робота, це частинка нашого життя, – каже Лена Мандзюк. – Мені буде ніяково, якщо я прокинуся і не побажаю всім доброго ранку, не покажу своїх дітей, які машуть ручкою».

До того, що за популярність доводиться розплачуватися втратою приватності, ставиться спокійно.

«Люди постійно підходять на вулиці, ставляться до нас як до друзів, яких знають роками. Для нас з чоловіком це нормально», – додає вона.

INSTAGRAM ЛЕНИ МАНДЗЮК

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Інтернет це сила. Кожен долб..б може стати популярним в масі таких же долб..бів.

  2. Прикольна сфера.
    Податків не плотиш і заробляєш мільйони.

  3. Фуфло печатают по заказу. У комаровского 8 400 000 подписчиков!

  4. Трохи перебільшено,але людина працює. Не те що Попики,Зоряни,Западенки,все шукають сенсацію,а на них не підписуються,не лайка ють,тому що знають хто вони…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.