Спалах COVID-19: цілодобова охорона психоневрологічного інтернату і КПП на в’їзді до села Кривчик

Головне управління Нацполіції у Хмельницькій області отримало доручення забезпечити цілодобову охорону Кривчицького психоневрологічного інтернату Дунаєвецького району, в якому на коронавірус захворіло 90 осіб.

Фото з сайту Хмельницької ОДА

Відповідне рішення 25 червня ухвалали обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Також при в’їзді та виїзді до села Кривчик Дунаєвецького району співробітники поліції, ДСНС і Держпродслужби встановити два контрольно-пропускні пункти з метою санітарного огляду громадян.

Крім цього, комісія ТЕБ і НС доручила обласному департаменту охорони здоров’я забезпечити підготовку відділень Дунаєвецької центральної районної лікарні для лікування хворих на коронавірус.

Як повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет під час брифінгу, на 16.00 у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті виявлено 90 осіб, які захворіли на COVID-19 з них 14 працівників закладу. Ще 110 зразків аналізів знаходяться на лабораторному дослідженні і мають бути готові до кінця дня.

Як писав НГП, через погіршення епідемічної ситуації обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій посилила умови карантину на території міста Старокостянтинова, Білогірського, Дунаєвецького і Красилівського районів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.