Габінет та комісія ТЕБ і НС терміново відвідали Кривчицький психоневрологічний інтернат, де на COVID-19 захворіло 76 осіб

З метою оперативного реагування на ситуацію, яка склалася у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті, що на Дунаєвеччині, голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та його заступники Роман Примуш та Оксана Ситницька спільно з начальником ГУ ДСНС у Хмельницькій області Едуардом Братком та іншими членами обласної комісії  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій терміново виїхали до закладу.

До них долучився голова Дунаєвецької райдержадміністрації Ярослав Купчик, повідомляє пресслужба ОДА.

Як уже повідомлялося, протягом останньої доби у 76 осіб, що перебувають у цьому інтернаті, лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. 5 з них уже госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні. З метою напрацювання рішень щодо локалізації цього спалаху сьогодні увечері було скликано позачергове засідання обласної ТЕБ і НС, у ході якого вирішено здійснити виїзд до закладу.

Наразі встановлюються обставини, що спричинили спалах, вирішується питання щодо заходів, які необхідно вжити, аби запобігти подальшому поширенню хвороби серед мешканців прилеглих сіл, а також питання щодо організації надання медичної допомоги хворим та їх можливої подальшої госпіталізації до лікувальних закладів.

Завтра вранці члени комісії ТЕБ і НС зберуться повторно для ухвалення подальших рішень.

Станом на 19.00 25 червня в Хмельницькій області зареєстровано 724 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 49 дітей, 101 медпрацівник.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.