Водія, котрого тричі протягом року судили за водіння у стані сп’яніння, позбавили прав на 10 років

7 травня 2020 року на автодорозі Ярмолинці – Сатанів 31-річний житель Городоцького району керував автомобілем «ВАЗ» напідпитку – це підтвердив огляд на стан сп’яніння, який провели поліцейські на місці зупинки. Результат алкотесту Драгер – 1,46%, який засвідчили двоє свідків, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Ярмолинецький районний суд, що розглядав справу, встановив, що цей водій уже втретє протягом року постає перед судом за керування авто нетверезим. 26 липня 2019 року суд визнав його винним за частиною 1 статті 130 КУпАП, наклав 10200 гривень штрафу і на 1 рік позбавив водійських прав. Та через півроку – 28 січня 2020 року – щодо нього ж ухвалює другу за рік постанову за нетверезе кермування: визнає винним за частиною 2 статті 130 КУпАП, на 3 роки позбавляє права керувати транспортними засобами і стягує 20400 гривень штрафу.

Тож 22 червня 2020 року Ярмолинецький суд визнав водія винним у керуванні транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, вчинене особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння (частина 3 статті 130 КУпАП), оштрафував на 40800 гривень і на 10 років позбавив права керувати транспортними засобами.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.