Зарплата більша, ніж в Кличка. Депутат облради просить перевірити зарплату сільського голови, який заробив 700 тис. грн

Депутат Хмельницької обласної ради Олександр Савчук звернувся із запитом до обласної поліції та аудитслужби з проханням перевірити законність отримання Юрковецьким сільським головою Чемеровецького району у 2019 році заробітної плати на суму 701,5 тис. грн.

Відповідний депутатський запит підтримала більшість депкорпусу на черговій сесії 24 червня.

“За 2018 рік сільському голові Юрковець нарахована зарплата у розмірі 556 тис. грн, за 2019 рік – 701 тис. грн. Для порівняння, міський голова Києва отримує 318 тис. грн зарплати, мер Дніпра – 560 тис. грн. А сільський голова, де два села з 1300 мешканцями, одержує 701 тис. грн. Люди просять провести перевірку господарської діяльності цього мільйонера”, – наголосив він.

Депутат Савчук пояснив, що підставою для його реагування послужили зверення мешканців сіл Юрківці і Теремківці Чемеровецького району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Ще потрібно перевірити Старосинявську ОТГ.

  2. Кровосиси блин.

  3. Ці ОТГ обнагліли що хотят то витворяють прикриваючись депутатами і без контрольністю. колись були перевірки КРУ а тепер ніхто їх неконтролює така сама ситуація в кам-подільському районі.

  4. Бажано всіх голів!

  5. І як ту громаду очолити,відсидіти п‘ять років з такими грішми і хватить. Хто з голів громад створив робочі місця? Побудував фабрику,завод?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.