«Не сплата за півмісяця заробітної плати працівникам ХАЕС – і «по швах» тріщатиме бюджет Нетішина» – міський голова

У вівторок, 23 червня відбулась пресконференція міського голови Нетішина Олександра Супрунюка для місцевих ЗМІ, повідомляє Нетішинська міська рада.

Розмова йшла про проблеми та новини життєдіяльності Нетішинської міської ОТГ, роботу виконкому в умовах карантину.

Зокрема, Олександр Супрунюк роз’яснив ситуацію з наповненням казни міської ОТГ в умовах карантину. Так, за квітень недоотримано майже 8,5 млн. грн. за травень – майже 600 тис. грн. Але загалом за результатами надходжень в І кварталі ці збитки були перекриті.

«Це вселяє оптимізм. Разом з тим, є певні хвилювання, пов’язані з фінансовим станом на АЕС. Нині катастрофічна ситуація в енергетичному секторі економіки України. Як веде себе влада з атомною енергетикою не може не турбувати всіх нас – переважна більшість нетішинців у тій чи іншій мірі перебувають в залежності від АЕС, її стабільної роботи і належного фінансування. Нині 3 енергоблоки не працюють (Запорізька і Рівненська АЕС), на них не закуплене паливо. В обмеженому режимі працює ХАЕС. І це є проблема. Не сплата за півмісяця заробітної плати працівникам ХАЕС – і «по швах» тріщатиме бюджет Нетішина», – зазначив міський голова.

Олександр Супрунюк наголосив, що міською радою Нетішина на пленарних засіданнях неодноразово приймались звернення у різні інстанції з приводу недопущення обмеження виробництва атомної енергії за рахунок теплової і «зеленої», зменшення ринку електроенергії.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.