Хмельницький окружний адмінсуд відреагував на закиди судді Салюка

Хмельницький окружний адміністративний суд оприлюднив офіційну позицію щодо закидів судді Петра Салюка, який поскаржився Вищій раді правосуддя на тиск з боку керівництва цього суду.

“Варто відмітити, що у зв’язку із недостатністю у суді кабінетів для розміщення суддів та працівників апарату, виникла необхідність облаштування достатньої кількості кабінетів. Кабінет № 207 загальною площею 32,7 м2, який зайнятий суддею Салюком П. І., планувалося розділити на два окремих кабінети по 16,35 м2 (у користуванні інших суддів перебувають кабінети із аналогічною або значно меншою загальною площею, площа найменшого кабінету – 10,8 м2). Тобто, площа поділеного кабінету не лише дозволяла б розміщенню столу, а й забезпечила б комфортні умови роботи судді”, – сказано у заяві.

Крім цього, в позиція суду наголошено, що після звернення судді Салюка до зборів суддів Хмельницького окружного адміністративного суду було підтримано його пропозицію щодо неподілу кабінету за умови розміщення у ньому помічника судді. На сьогоднішній день суддя відмовляється виконувати взяті на себе перед зборами суддів зобов’язання щодо забезпечення робочим місцем помічника  у своєму кабінеті.

Щодо відібрання у судді Салюка П. І. секретаря судового засідання повідомляємо, що у Хмельницькому окружному адміністративному суді секретар судового засідання не закріплений за будь-яким суддею. Натомість, діє відділ забезпечення розгляду адміністративних справ, який забезпечує суддів секретарями судового засідання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Якщо керівництво суду так ставиться до свого судді, уявляю, як воно ставиться до простих громадян, що звертаються до суду.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.