Хмельничан ошукали на оренді квартир через фіктивні оголошення

Вчора, 23 червня, до територіальних підрозділів поліції Хмельницької області надійшло одразу дві заяви із повідомленнями про шахрайства, пов’язані з орендою квартир, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Так, 19 червня у Кам’янці-Подільському 22-річна місцева жителька на одному із сайтів знайшла оголошення про оренду квартири і перерахувала на телефон ймовірного орендодавця 6500 гривень. Проте згодом виявилось, що оголошення було фіктивним.

За такою ж схемою ошукали і 51-річну хмельничанку. Жінка у результаті перерахувала шахраям 3000 гривень.

Крім того, 22 червня, купуючи на інтернет-сайті бензопилу, на шахраїв натрапив 40-річний хмельничанин. Чоловік перерахував за товар 9000 гривень, після чого зв’язок з продавцем перервався.

9995 гривень втратила 26-річна хмельничанка. До потерпілої зателефонувала невстановлена особа і, представившись працівником служби безпеки банку, під приводом отримання нею грошового переказу, випитала реквізити картки і зняла зазначену суму.

За всіма чотирма фактами шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі встановлюють зловмисників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Эх, без лоха и жизнь плоха.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.