Лабазюк: В населених пунктах з кількістю виборців до 50 тисяч потрібно зберегти можливість самовисування мерів та депутатів

Народний депутат України Сергій Лабазюк зареєстрував правки до другого читання законопроєкту №3485 щодо вдосконалення виборчого законодавства, якими пропонує зберегти можливість самовисування та скасувати заставу для кандидатів в депутати в населених пунктах з кількістю виборців до 50 тисяч людей.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

«До місцевих виборів залишається 4 місяці, однак ми не маємо остаточно сформованих правил їх проведення», – зауважив Лабазюк.

Він повідомив, що зареєстрував правки до законопроєкту, якими пропонується:

– зберегти можливість самовисування кандидатів в депутати та мери у населених пунктах з кількістю виборців до 50 тисяч осіб (а не 15 тисяч, як зараз).

– скасувати заставу для кандидатів в депутати для населених пунктів з кількістю виборців до 50 тисяч чоловік, а для виборів мерів – зберегти заставу в розмірі однієї мінімальної зарп-  скасувати статтю про так звану «цифровізацію», як таку, що є недостатньо продуманою, підготовленою, потребуватиме додаткових коштів та може містити корупційні ризики.

-забезпечити з державного бюджету послуги охорони приміщень виборчих комісій.

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №3485 щодо вдосконалення виборчого законодавства, який суттєвим чином змінює правила проведення виборів. Зокрема, зміни стосуються критерію місцевих населених пунктів з кількістю виборців від 15 тисяч людей, де кандидатів мають подавати виключно за партійними списками.

До другого читання законопроекту народні депутати зареєстрували 3906 поправок на 1171 сторінках порівняльної таблиці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Краще б щось корисне зробив для людей, сам же пише, що 4 тис. правок. це таке, аби попіариться

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.