Представники американської компанії обговорили з мером Кам’янця-Подільського можливість інвестиційної підтримки нових цікавих бізнес-проєктів

Сьогодні міський голова Кам’янця-Подільського провів зустріч з представниками американської організації «IMTD International», котру цікавлять місцеві стартапи.

«Спілкуємося із представниками американської організації “IMTD International”. Компанія, яка має розгалужену систему філій не лише в Україні, пропонує тривекторну співпрацю з міською радою та малим бізнесом. Співпраця полягає в наданні авторам різних цікавих стартапів допомогу у вигляді інвестицій. Крім того, керівники програми допомагають проектам виходити як на національний, так і міжнародний рівень, брати участь в грантових програмах, обслуговувати компанії їхньої організації в сфері будівництва, сільського господарства тощо.

Як на мене, цікава ініціатива. І приємно, що сьогодні ми ведемо мову про її реалізацію саме в Кам’янці-Подільському» – повідомив у Фейсбук Михайло Сімашкевич.

Міжнародна миротворча організація IMTD USA є фінансовим провайдером благодійних і донорських організацій у світі. Її дочірня організація IMTD International реалізовує Програму «Оздоровлення економіки України».

«Програма «Оздоровлення економіки України» – це стимулювання, інвестиції, розвиток і підтримка малого і середнього бізнесу. IMTD USA працює по всьому світу, зокрема у країнах ризику, у тих країнах де йде війна. IMTD International  – це коаліція трьох країн – України, Грузії, Молдови.  Головні завдання програми – надати простим українцям можливість, за рахунок грантової програми, створювати свій рентабельний бізнес в Україні, докорінно змінити систему розподілу грантових ресурсів з використанням «Нової грантової стратегії» США, унеможливити використання «корупційних схем» для неефективного та нецільового використання коштів, стимулювання бізнесу та його розвиток, експертне, матеріально-технічне супроводження, а також виведення на міжнародні ринки збуту.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.