Продаж алкоголю на годину раніше – у Хмельницькому запрацювали нові зміни

На черговій сесії Хмельницької міської ради, яка відбулася 17 червня, ухвалено рішення про встановлення обмежень на продаж та споживання алкогольних напоїв у місті Хмельницькому.

Як повідомляє пресслужба міської ради, відтепер заборона на продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) діятиме з 22.00 до 10.00 години в об’єктах торгівлі, на розлив для споживання на місці в об’єктах роздрібної торгівлі та щороку у День знань, який оголошено Днем тверезості.

Крім цього, документом заборонено споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на ринках (крім закладів ресторанного господарства), стадіонах, спортивних та дитячих майданчиках, у всіх видах громадського транспорту, у закритих спортивних спорудах, у закладах культури, охорони здоров’я, закладах освіти, у ліфтах і таксофонах, у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

Згідно з рішенням, продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових проводиться за документом, який підтверджує вік покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

Ухвалене рішення не поширюється на масові заходи, які регулюються Положенням про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому, затвердженим рішенням міської ради від 20.09.2017 №28.

Нагадаємо, до цього часу заборона на продаж алкоголю тривала з 22-ої до 11-ої години, починаючи з 2009 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. А нічого, що ще з листопада 2019 вже було з 10 можна?)))

 2. Дякуємо Симчишину!

 3. Якесь дібільне рішення,імітація управління торгівлі якоїсь роботи.В чому суть заборони до 10-ї години???
  Чи ви боїтесь, що зранку люди в таксофонах бухати будуть, і деякі хмельничани не зможуть ними скористатись?

 4. Робота в стилі а ля Симчишин , в той час як сволотівці кричать сала Україні з кішень українців або хмельничан кудись зникають гроші бізнес

  • В мене, з побратимами все добре, з наповненням карманів. Скоро, правда, треба трохи витягнути, та витратити на вибори, щоби лохи переобрали, але то таке.

 5. Мер думає про виборців, яким треба по швидше похмилитися.

 6. Апохмел наше всё!

 7. ого риганоїдів совкодрочних відірваних від потоків набігло…

 8. Що тут у вас, всі ватники вже відмітились? Не бачу путенка і душителя удава, їм куратор не заплатив?

  • та просто бюджет врізали… на виборчу гонку акумулють… вже 5й рік без откатів виживають)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.