Студентський хор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії потрапив до фіналу світового віртуального фестивалю «World Folk Vision – 2020»

Перебуваючи на дистанційному навчанні, викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії створили дистанційну хорову групу і заспівали української мовою пісню «Солоха», і самі не очікувавши цього, потрапили до фіналу масштабного віртуального фестивалю “World Folk Vision – 2020”, повідомляє Хмельницька ОДА.

Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура зазначає: «Усі викладачі академії справжні професіонали, і саме завдяки їм ми змогли створити цей віртуальних хор і потрапити до фіналу. Вони заспівали настільки потужно, що це було неперевершено і прекрасно».

Студенти академії увійшли у 100 найкращих виконавців, які зможуть презентувати себе та Україну на конкурсі – фестивалі – 2020, який проходитиме вперше у Катарі.

Участь у конкурсі беруть понад 3500 тис. учасників з 115 країн та 5 континентів. Переможця визначать 1 липня шляхом сумарної оцінки народного голосування та континентального журі.

Тож проголосуйте за Україну та наших студентів у Всесвітньому фестивалі-конкурсі Національних культур та мистецтва “World Folk Vision – 2020” .

Заходимо за посиланням, натискаємо цифру 10 та залишаємо коментарі

http://worldfolk.vision/…/navigation_pa…/profile_2710.phtml…

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.