Патрульні притягнули до відповідальності водія, який рухався по пішохідній зоні вулиці Проскурівської

Декілька днів тому в соціальних мережах поширилось відео, в якому пасажир невстановленого автомобіля рухається по пішохідній зоні вулиці Проскурівської та коментує ситуацію на камеру мобільного телефона.

Хмельницька блогерка показує як правильно пересуватись на автомобілі пішоходною ПроскурівськоюПід час цього, вона насміхається над пішоходами, називаючи їх кеглями. Свій вчинок пояснює тим, що їм так хочеться.Чудовий приклад для 30-тисячної аудиторії.

Posted by Хмельницький LIVE on Thursday, June 18, 2020

Виявивши відео у соціальних мережах, патрульні переглянули камери відео нагляду, встановили автомобіль, водія та з’ясували, що 17 червня, близько 18-ї години, 22-річний місцевий житель, керуючи транспортним засобом Renault Trafic, допустив рух в зоні дії знаку 5.33 ПДР “Пішохідна зона”.

Патрульні притягнули до відповідальності водія, який рухався по пішохідній зоні вулиці ПроскурівськоїДекілька днів тому в соціальних мережах поширилось відео, в якому пасажир невстановленого автомобіля рухається по пішохідній зоні вулиці Проскурівської та коментує ситуацію на камеру мобільного телефона.Виявивши відео у соціальних мережах, патрульні переглянули камери відео нагляду, встановили автомобіль, водія та з’ясували, що 17 червня, близько 18-ї години, 22-річний місцевий житель, керуючи транспортним засобом Renault Trafic, допустив рух в зоні дії знаку 5.33 ПДР "Пішохідна зона".На чоловіка патрульні склали постанову за ч.1 ст.122 КУпАП та наклали стягнення у вигляді штрафу — 255 гривень.Будьте відповідальними та взаємоввічливими учасниками дорожнього руху!#ПорядокЦеТи #patrolpolice_khmelnytskyi #khmelpolice #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Хмельницької області on Monday, June 22, 2020

На чоловіка патрульні склали постанову за ч.1 ст.122 КУпАП та наклали стягнення у вигляді штрафу — 255 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. В водія,потрібно було на рік права вилучити,з подальшою перездачею.
    Поліцейські, повині подякувати,тупенькій дівчинці за відео!

  2. А водія як тупоголові піліціанти визначили ??? по голосу ? чи по відбитку на голові від каструлі… ??

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.