1000 квартир для військовослужбовців за пільговою ціною планує збудувати забудовник у Хмельницькому

У Хмельницькому для військовослужбовців та ветеранів військової служби планують будівництво 1000 квартир за пільговою ціною. Вартість квадратного метра суттєво відрізнятиметься від середньої ринкової, інформує кореспондент АрміяInform Андрій Агєєв.

«Із 2010 року і до сьогодні в місті Хмельницький не зведено жодного квадратного метра житла для розподілу військовослужбовців, які десятки років перебувають у черзі на його отримання. Відповідно є досить відчутна соціальна напруга серед сімей військовослужбовців. Багатьом із них набридло, чесно кажучи, роками переїздити з квартири в квартиру і бачити, як в чужих стінах виростають їхні діти і народжуються внуки», − повідомив начальник Хмельницького гарнізону полковник Костянтин Радченко.

На одній з нарад керівного складу потенційний забудовник повідомив командирам військових частин, що готовий будувати житло для військовослужбовців та прирівняних до них осіб за зниженою за ринкову вартість ціною. А саме –240 доларів за квадратний метр, замість 400$.

Перший внесок на етапі проєктування будівництва становитиме 25% від вартості квартири, решту коштів військовослужбовці сплачуватимуть відповідно до погодженого сторонами графіку. Планується будівництво одно- двох- та трикімнатних квартир. Забудовник каже, що така можливість досягнута завдяки конструктивному соціальному діалогу з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.

Наразі за прикладом діяльності подібних будівельних кооперативів свої житлові проблеми вирішили і вирішують захисники та члени їхніх сімей в різних містах України.

Представники потенційного забудовника запевняють, що в Івано-Франківську вже не один рік успішно працює житлово-будівельний кооператив учасників АТО «Соціум», у Вінниці розпочато практичну фазу реалізації аналогічного соціального проєкту для військовослужбовців – членів ЖБК «Захисник-Вінниця». У Львові наразі здійснюють підбір земельних ділянок на території міста для майбутнього зведення багатоквартирних житлових будинків для військовослужбовців за подібними пільговими умовами.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. І хто забудовник?

  2. Развод чистой воды!

  3. Потенційний забудовник ? Разводняк ! Що фірма має будувати собі в збиток ? А хто очолює цю фірму ? Скочеляс ? Кіперман ? Чому засекречено ? Корупція пане МЕР !!!

  4. Цікаво, а хто Агеєву проплатив за таку інфрмацію (я ж не думаю, що він вже зовсім “з глузду з’їхав”)?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.