А що суд вже став приватною організацією? Хмельницький служитель Феміди поскаржився на тиск з боку голови суду

Суддя Хмельницького окружного адмністративного суду Петро Салюк поскаржився Вищій раді правосуддя на тиск з боку голови суду Олени Ковальчук і керівника апарату суду Олександра Панчука.

Відповідний текст повідомлення датований 19 червням.

За його словами, керівництво окружного адмінсуду систематично перешкоджає здійснювати судочинство і спонукає суддю до грубого порушення процесу. Як стверджує суддя Салюк, спочатку голова суду і керівник апарату суду вирішили поділити його службовий кабінет таким чином, що туди не ввійде робочий стіл. Далі змусили його пообіцяти: в одному кабінеті із суддею буде сидіти його помічник.

“Голова суду і керівник апарату навмисно примушують мене розмістити помічника у кабінету судді, що є грубим порушенням процесу, а саме ст. 228 КАС України (під час ухвалення судового рішення ніхто не має права перебувати в нарадчій кімнаті, крім складу суду, який розглядає справу), щоб потім  написати на суддю скаргу до Вищої ради правосуддя для притягнення суддю до дисциплінарної відповідальності за грубе порушення процесу, що вони вже неодноразово робили”, – заявив суддя Салюк.

“Голова суду неодноразово погрожувала, що вона позбудеться мене з Хмельницького окружного адмністративного суду, оскільки вона голова суду і буде сама вирішувати, хто буде працювати у цьому суду, а хто ні. У мене виникають питання: “А що суд вже став приватною організацією і голова суду та керівник апарату суду мають право керувати суддями та впливати на них?” – запитує суддя.

Крім цього, суддя Салюк наголосив, що близько чотирьох місяців у нього був відсутній постійний секретар судового засідання, а коли знайшли людину, то її собі забрала голова суду.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Сміття з хати не виносять……

 2. Не ділиться?

 3. Цензура..повторюю допис.. один атошник.. друга… владан баба, як суддя ніяка.. але грошенят хоче…. от і дурне на дурне найшло…

  • Йди удава подуши.

  • Знаю суддю Ковальчук як професіонала своєї справи! Чесна, люб’язна, відкрита, справедлива людина яка завжди йде на зустріч людям! Ваш коментар зовсім не доречний для цієї людини!

 4. Самий нормальний суддя в тому гадюшнику

 5. Без грошей, у цьому суді, справедливості не доб’єшся. Все продається.

 6. A девушка-то совсем безбашенная. Не каждая-то сможет молодого хахаля возле себя “керуючим” пристроить.
  С другой стороны очень удобно, все под “руками”.

  • Щоб писати таку гидоту не потрібно мати багато розуму. Ви хоч уявляєте про що публічно заявляєте? В кожного з цих людей є сімї яким не приємні такі коментарі!!! Ви наводите наклеп на людей і привселюдно ображаєте!!!

 7. Павуки в банці.

 8. Люди творять судочинство в краіні і таке витворяє голова суду. То що вже про інших говорити…дивляться на Вас і собі наслідують “дану норму закону”. За Латюка вболіваю. Тримайтесь.

  • Ви взагалі розуміє що коментуєте?
   Розібрались в ситуації?
   Невже звичайні держ.працівники не мають права на нормальні умови для роботи.
   Вся проблема наших можновладців в розмірі пуза.
   Я більше ніж впевнений, що в кабінеті пана Салюка буде достатньо місця навіть після поділу, спираючись на те що в наших суддів кабінети далеко не малих розмірів.

 9. Вибачте, що попутала прізвище, за рядового суддю, вболіваю.

 10. За Ніколайчук і за Касапа був нормальний суд, а ця Ковальчук як якась кара Божа там.

  • Не знаю чим Вас образила суддя Ковальчук, щоб так писати про неї, але здається Ви лукавите. Що у Вашому розумінні був нормальний суд? І чим він став не нормальним? Навпаки, я бачу лише покращення в роботі суду, і це завдяки керівництву судді Ковальчук як голови суду! Згадайте яким був суд, як ви кажете, за часів «Ніколайчука і за Касапа» і порівняйте тепер! Під керівництвом Ковальчук Олени відбулось дуже багато позитивних змін які вдосконалили роботу суду! Не гнівіть Бога!

 11. Суддя Салюк П.І. самий чесний, порядний і справедливий суддя в Хмельницькому адмінсудді!!! Голова суду Ковальчук Олена- непрофесійна, безтолкова, хабарниця!!!

  • Даря ви особисто знаєте факти які говорять що голова суду Ковальчук Олена «непрофесійна, безтолкова, хабарниця»? Коли люди таке заявляють то повинні відповідати за свої слова!!! Щодо судді Салюка П.І. як самого чесного, порядного і справедливого судді, то це дуже смішно!!! Ви запитайте про його порядність у представників держаних органів які ходили до нього по справам у судові засідання, і неодноразово зі сльозами через його словесні образи! Вот така порядність!

 12. Люди ви уважно читали звернення судді Салюка? Він таким чином протестує щодо поділу його кабінету!!! Якщо хтось хоча б раз був у суді, то маєте розуміти що все написане брехня! Голова суду намагається створити нормальні умови для праці не тільки для суддів, але й іншим працівникам ! В суді робиться ремонт, і для того щоб були добрі умови для інших працівників роблять більше кабінетів, а для цього потрібно було поділити один великий кабінет судді Салюка. Проте він був проти, навіщо для рядових працівників йти на такі жертви. А тепер поясніть мені що ж такого витворяє голова суду, коли хоче щоб усім було добре працювати???
  Яке тут втручання у діяльність судді??
  Автор статті явно не володіє усією ситуацією, раджу йому ретельніше перевіряти інформацію яку він оприлюднює!

  • Цікаво, відмова судді поділити кабінет є в письмовому вигляді, чи то лише слова автора. І куди поділися принципи доброчесності суддів, згідно яких суддів призначають на посади…

 13. Соромно має Вам бути, людські долі вирішуєте, а так гризетесь…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.