Півтори тисячі гривень штрафу присудили жителю Ярмолинецького району, котрий шість років їздив з підробленими правами

Ярмолинецький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором і підозрюваним у пособництві в підробленні посвідчення і використанні завідомо підробленого документа (частина 5 статті 27 частини 1 статті 358 КК України, частина 4 статті 358 КК України), визнав останнього винним у інкримінованих злочинах і призначив узгоджене остаточне покарання – 1530 гривень штрафу, йдеться у повідомленні  прес-служби Хмельницького апеляційного суду.

За вироком, 58-річний житель Ярмолинецького району в 2014 році передав особі, яку не встановило слідство, фото, анкетні дані і 500 гривень для виготовлення підробленого водійського посвідчення. Незаконно отримавши право керувати транспортними засобами категорій «А», «А1», «В», «В1», «С», «С1», чоловік шість років їздив за кермом, допоки його не зупинили поліцейські після порушення Правил дорожнього руху. Патрульним від пред’явив посвідчення водія, яке не відповідає бланкам встановленого зразка, що перебувають в офіційному обігу на території України.

Прокурор і підозрюваний уклали угоду про визнання винуватості, дійшовши згоди щодо формулювання обвинувачення, усіх істотних обставин справи, правової кваліфікації дій – і просили суд її затвердити. У судовому засіданні обвинувачений беззастережно визнав свою вину.

Суд дійшов висновку, що є правові підстави для затвердження цієї угоди, позаяк, вона відповідає вимогам законодавства.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Півтори тисячі за шість років + 500 грн за корку або 17000 грн за вихід на вулицю під час карантину без паспорта. Пішов друкувати і ламінувати корку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.