Поліція закликає мешканців Хмельниччини не порушувати карантин

У Хмельницькій області функціонують мобільні групи, до складу яких входять правоохоронці, медики та представники місцевої влади, які виявляють порушення громадянами та суб’єктами господарської діяльності правил карантину, а також проводять роз’яснювальну та профілактичну роботу.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, поліцейські попереджають перевізників та власників підприємств, торгівельних організацій, розважальних закладів й інших установ щодо недопущення перебування відвідувачів без масок та дотримання дистанції у 1,6 метри. У разі встановлення таких порушень до відповідальності буде притягуватись саме власник закладу чи підприємства, на території якого було допущено правопорушення.

Нагадуємо, що згідно ст.44-3 КУпАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян — від 17 тис. грн до 34 тис. гривень.

Посилення контролю за дотриманням карантинних обмежень зумовлене високими темпами розповсюдження в державі коронавірусної інфекції та зростанням кількості виявлених хворих.

За даними Державної судової адміністрації, з початку карантинних заходів станом на 15 червня 2020 року до судів на розгляд надійшло 12835 протоколів за статтею  44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей»). Найбільше протоколів надійшло до судів Дніпропетровської області (2306), Києва (1450) та Харківської області (1366). Найнижчий показник у Миколаївській області (93).

Що стосується Хмельницької області, то на розгляд судів надійшло 143 адмінпротоколи щодо порушення правил карантину. Розглянуто 71 справу з них лише у 10 випадках накладено штраф.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.