Президент звільнив Надію Вікарську з посади голови Старосинявської РДА

Президент України своїм розпорядженням №399/2020-рп звільнив Надію Вікарську з посади голови Старосинявської районної державної адміністрації Хмельницької області згідно з поданою нею заявою.

Нагадаємо, що до цього призначення вона працювала податківцем, першим заступником голови Старосинявської райдержадміністрації. У біографії пані Надії була посада голови РДА, щоправда, вона її обіймала лише місяць.

Крім цього, на місцевих виборах-2015 вона претендувала на мандат депутата Старосинявської районної ради від Народної партії, але не пройшла.

На її звільненні наполягав голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет через скандал, пов’язаний із діями працівника Держпродспоживслужби у районі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. В Габінета виявляється є яйця,Лукамська,потім Вікарська,знімаю капелюха!

 2. Звільнилось місце для Симчишина. Все ж таки на батьківщині.

 3. В Симчишина ще повно роботи в Хмельницькому,от переоберемо його головою ще на 5 років,виведе місто в топ 3 найкращих міста України по всім показникам,завершить всі розпочаті проекти,тоді вже можна його і на область відправляти,а звідти недалеко і до Києва!

  • Розсмвшив. На другому терміні набере купу кредитів на будівництво, а ви наступники розгрібайте

 4. Симчишин не потрібен в Старій Синяві, його треба гнати з Хмельницького поки місто до кінця не розвалив.

 5. Вікарська як керівник нікудишня.Вона з компанією в т.ч.й Заворотній частенько організовували пянки та гулянки.Про це знають всі.Як вона могла керувати районом коли кожного ранку була з будуна і забрякша.

  • Пані Надя, ось тепер у Вас є гарний шанс показати як треба керувати районом і чого не потрібно робити, якщо Ви така обізнана у справах інших

 6. Все вірно.Так відбувається роками.Нам для наведення порядку потрібний чужий керівник.Щоб не було дружніх та сімейних звязків.

 7. Ураааа звільнилось місце в моїй зателепаній Старій Синяві !!!!!!! Копніть мене хмельниччани в дупу щоб я долетів до своєї Свиняви.

 8. Головне щоб квнщика не призначили,район і так веселий!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.