Неповнолітнього, котрий у стані алкогольного сп’яніння пограбував експедитора, звільнили від покарання на випробувальний термін

«Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186 КК України та призначити покарання у виді  позбавлення волі строком на чотири роки.

На підставі статей 75, 76, 104 КК України обвинуваченого звільнити від призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку в два роки не вчинить новий злочин і виконає покладені на нього такі обов’язки: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання», – такий вирок ухвалив Полонський районний суд неповнолітньому обвинуваченому у грабежі, поєднаному із насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Як встановив суд, 24 березня цього року у Полонному нетверезий 17-річний місцевий житель підійшов до експедитора, котрий в цей час розвантажував з автомобіля товари поблизу майданчика магазину, відтягнув його за кузов, і кілька разів вдаривши руками і ногами, відкрито забрав у нього сумку, де був антисептик, гаманець, мобільний телефон і 4520 гривень. Сума завданих злочином збитків склала 5726 гривень.

У суді обвинувачений і потерпілий підтвердили фактичні обставини вчинення кримінального правопорушення і не оспорювали їх.

Призначаючи покарання, суд, зокрема, врахував, що обвинувачений – неповнолітній, вчинив злочин в стані алкогольного сп’яніння, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину, добровільно повністю відшкодував потерпілому завдану злочином шкоду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.