Хмельницька ОДА посіла друге місце у боротьбі з COVID-19 – рейтинг Кабміну

Кабінет міністрів України опублікував рейтинг ОДА за виконанням заходів по боротьбі з коронавірусною інфекцією. Перше місце дісталося Луганській ОДА – 31 бал. На другому місці – Хмельницька ОДА з результатом 27 балів.

Всі області оцінювалися за п’ятибальною шкалою по семи показникам. Ці показники були розділені за двома великими напрямами: виконання доручень уряду та виконання доручень прем’єр-міністра”.

При оцінюванні регіонів до уваги бралися дотримання режиму в’їзду-виїзду з областей, ситуація з забезпеченням обсервації, виплати зарплат у лікарнях та соціальний захист під час карантину.

Також зважали на відповідність рішень місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з рішенням Державної комісії та регіональних комісій ТЕБ та НС, організацію та проведення дезінфекційних заходів в регіонах і забезпечення ПЛР тестування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Грамоту Габінету, а не штраф за каву !!!

  2. клоуни ..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.