Антимонопольний комітет оштрафував двох газотрейдерів на півмільйона за підігравання на тендерах у Шепетівці

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало дві столичні “товки” «Укртрансгазсервіс» і «Трансгазенерго» на 544 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Про це повідомляє пресслужба відділення АМК.

Відділення встановило, що товариства у грудні 2017 та січні 2018 року узгодили дії під час проведення шепетівськими загальноосвітніми школами І-ІІІ ступенів №3 та №6, Судилківською сільською радою, Грицівською селищною радою процедур відкритих торгів із закупівлі газового палива.

Проте переможцем у всіх торгах було визнано третього учасника – ДП “Шепетівкагаз” публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Шепетівкагаз”, тендерні пропозиції якого, за результатом аукціону, були визначені найбільш економічно вигідними.

Узгоджена поведінка ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго» підтверджується подачею однакових комплектів документів, не прийняттям участі  в аукціоні, наявністю спільних працівників та наявністю господарських відносин, використанням однієї IP-адреси для входження в систему Інтернет-банк для здійснення платежів, тощо.

Відповідно до чинного законодавства, протягом наступних трьох років ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго» участь у публічних закупівлях не братимуть.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.